Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

  • Lyon – Soyaux (Division 1 Féminine) – Kan sees på: V sport2 Kl. 18.30
  • Frankfurt – Turbine Potsdam (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 19.15
  • Bolton – Salford (Sky Bet League Two) – Kan sees på: V sport2 Kl. 20.45

LØRDAG

  • Skeid – Fredrikstad (PostNord-ligaen, avd. 1, slu…) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • Man. United – Man. City (FA Women’s Super League) – Kan sees på: V sport2 Kl. 13.30
  • Egersund – Sotra (PostNord-ligaen, avd. 2, slu…) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 14.00
  • Malta – Andorra (UEFA Nations League D, gr. 1) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 15.00
  • San Marino – Gibraltar (UEFA Nations League D, gr. 2) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 15.00
  • Alta – Hødd (PostNord-ligaen, avd. 1, slu…) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Arendal – Bryne (PostNord-ligaen, avd. 2, slu…) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 16.00
  • Sunderland – MK Dons (Sky Bet League One) – Kan sees på: V sport2 Kl. 16.00
  • Everton – Reading (FA Women’s Super League) – Kan sees på: V sport1 Kl. 17.30
  • Kypros – Luxembourg (UEFA Nations League C, gr. 1) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Aserbajdsjan – Montenegro (UEFA Nations League C, gr. 1) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.00
  • Latvia – Færøyene (UEFA Nations League D, gr. 1) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.00
  • Sverige – Kroatia (UEFA Nations League A, gr. 3) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 20.45
  • Portugal – Frankrike (UEFA Nations League A, gr. 3) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Tyskland – Ukraina (UEFA Nations League A, gr. 4) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Sveits – Spania (UEFA Nations League A, gr. 4) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 20.45

SØNDAG

  • Grorud – Raufoss (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • KFUM – Ranheim TF (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • Åsane – Kongsvinger (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • Vålerenga – Arna-Bjørnar (Toppserien) – Kan sees på: NRK1 Kl. 13.00
  • Klepp – Rosenborg (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • LSK Kvinner – Lyn (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • Røa – Kolbotn (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • Sandviken – Avaldsnes (Toppserien) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • Kvik Halden – Brattvåg (PostNord-ligaen, avd. 1, slu…) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 13.00
  • West Ham – Brighton (FA Women’s Super League) – Kan sees på: V sport1 Kl. 13.30
  • Fløy – Asker (PostNord-ligaen, avd. 2, slu…) – Kan sees på: DIREKTESPORT Kl. 14.00
  • Bayern – Wolfsburg (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ Kl. 14.00
  • Slovakia – Skottland (UEFA Nations League B, gr. 2) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 15.00
  • Nord-Makedonia – Estland (UEFA Nations League C, gr. 2) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 15.00
  • HamKam – Strømmen (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Sandnes Ulf – Sogndal (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Stjørdals-Blink – Øygarden (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Tromsø – Jerv (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.30
  • Arsenal – Chelsea (FA Women’s Super League) – Kan sees på: V sport1 Kl. 15.30
  • Essen – Freiburg (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ Kl. 16.00
  • Hibernian – Dundee (Betfred Cup, gr. B) – Kan sees på: V sport1 Kl. 17.30
  • Nederland – Bosnia-Hercegovina (UEFA Nations League A, gr. 1) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.00
  • Tyrkia – Russland (UEFA Nations League B, gr. 3) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Bulgaria – Finland (UEFA Nations League B, gr. 4) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Wales – Irland (UEFA Nations League B, gr. 4) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.00
  • Georgia – Armenia (UEFA Nations League C, gr. 2) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Albania – Kasakhstan (UEFA Nations League C, gr. 4) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Hviterussland – Litauen (UEFA Nations League C, gr. 4) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Ull/Kisa – Lillestrøm (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport 1 Kl. 18.00
  • Italia – Polen (UEFA Nations League A, gr. 1) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Belgia – England (UEFA Nations League A, gr. 2) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Danmark – Island (UEFA Nations League A, gr. 2) – Kan sees på: TV 2 Sport 2 Kl. 20.45
  • Romania – Norge (UEFA Nations League B, gr. 1) – Kan sees på: TV 2 Kl. 20.45
  • Østerrike – Nord-Irland (UEFA Nations League B, gr. 1) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 20.45
  • Tsjekkia – Israel (UEFA Nations League B, gr. 2) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Ungarn – Serbia (UEFA Nations League B, gr. 3) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Moldova – Hellas (UEFA Nations League C, gr. 3) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Slovenia – Kosovo (UEFA Nations League C, gr. 3) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45

MANDAG

  • Plymouth – Portsmouth (Sky Bet League One) – Kan sees på: V sport2 Kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!