Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

  • M’gladbach – Dortmund (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.30
  • Stoke – Watford (Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ kl. 20.45
  • Chorley – Wolverhampton (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport2 kl. 20.45
  • Benevento – Torino (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Levante – Real Valladolid (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00
  • PSG – Montpellier (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 kl. 21.00

LØRDAG

  • Braunschweig – HSV (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 13.00
  • Southampton – Arsenal (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport1 kl. 13.15
  • Huesca – Villarreal (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 14.00
  • Roma – Spezia (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Augsburg – Union Berlin (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Bielefeld – Frankfurt (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Freiburg – Stuttgart (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Leverkusen – Wolfsburg (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Mainz – Leipzig (Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ kl. 15.30
  • West Ham – Doncaster (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport1 kl. 16.00
  • Sheffield U. – Plymouth (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport2 kl. 16.00
  • Brighton – Blackpool (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport3 kl. 16.00
  • Sevilla – Cádiz (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 16.15
  • Lens – Nice (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 17.00
  • Milan – Atalanta (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.00
  • Udinese – Inter (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.00
  • Cheltenham – Man. City (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.30
  • Real Sociedad – Real Betis (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Hertha – Bremen (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 18.30
  • St. Johnstone – Hibernian (Betfred Cup) – Kan sees på: V sport3 kl. 18.30
  • Fiorentina – Crotone (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Aston Villa – Newcastle (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Alavés – Real Madrid (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 21.00
  • Monaco – Marseille (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00

SØNDAG

  • Fortuna Sittard – Ajax (Eredivisie) – Kan sees på: V sport3 kl. 12.15
  • Juventus – Bologna (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 12.30
  • Chelsea – Luton (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport1 kl. 13.00
  • Bordeaux – Angers (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport+ kl. 13.00
  • Preston – Reading (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 kl. 13.30
  • Osasuna – Granada (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 14.00
  • Genoa – Cagliari (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Hellas Verona – Napoli (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Dijon – Strasbourg (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Metz – Nantes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Nîmes – Lorient (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Reims – Brest (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Fulham – Burnley (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport2 kl. 15.30
  • Brentford – Leicester (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport3 kl. 15.30
  • Schalke – Bayern (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 15.30
  • Middlesbrough – Blackburn (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport+ kl. 16.00
  • Elche – Barcelona (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 16.15
  • Rennes – Lille (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 17.00
  • Man. United – Liverpool (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.00
  • Lazio – Sassuolo (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.00
  • Hoffenheim – Köln (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 18.00
  • Celta – Eibar (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Parma – Sampdoria (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Everton – Sheffield W. (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00
  • Atlético – Valencia (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00

MANDAG

  • St-Étienne – Lyon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport2 kl. 21.00
  • Athletic – Getafe (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!