Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

  • Hobro – Kolding (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 18.00
  • Hull – Portsmouth (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: V sport2 kl. 18.30
  • Helsingør – Viborg (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Skive – Silkeborg (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Meppen – Duisburg (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport3 kl. 19.15
  • Union Berlin – Dortmund (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.30
  • Preston – Bristol City (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 kl. 21.00
  • Athletic – Huesca (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 21.00

LØRDAG

  • Ranheim – Åsane (Kval. til Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 13.00
  • Crystal Palace – Liverpool (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 13.30
  • Norwich – Cardiff (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 kl. 13.30
  • Atlético – Elche (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 14.00
  • Fiorentina – Hellas Verona (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Fredericia – Køge (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Molde – Sarpsborg 08 (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge kl. 15.30
  • Augsburg – Frankfurt (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Mainz – Bremen (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Schalke – Bielefeld (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • M’gladbach – Hoffenheim (Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ kl. 15.30
  • Leipzig – Köln (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 15.30
  • Southampton – Man. City (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium/Sport 1 kl. 16.00
  • Rotherham – Derby (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 kl. 16.00
  • Barcelona – Valencia (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 16.15
  • Metz – Lens (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 kl. 17.00
  • Odd – Strømsgodset (Eliteserien) – Kan sees på: MAX kl. 18.00
  • Bodø/Glimt – Viking (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge kl. 18.00
  • Sampdoria – Crotone (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.00
  • Everton – Arsenal (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 18.30
  • Levante – Real Sociedad (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Osasuna – Villarreal (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Leverkusen – Bayern (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.30
  • Marseille – Reims (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 kl. 19.00
  • Parma – Juventus (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Newcastle – Fulham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Sevilla – Real Valladolid (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00
  • Nice – Lyon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00

SØNDAG

  • Asker – Stjørdals-Blink (Kvalifisering OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 12.30
  • Torino – Bologna (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 12.30
  • Brighton – Sheffield U. (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 13.00
  • Brest – Montpellier (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 kl. 13.00
  • Kilmarnock – Aberdeen (Scottish Premiership) – Kan sees på: V sport2 kl. 13.00
  • Hvidovre – Esbjerg (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 13.00
  • Arsenal – Everton (FA Women’s Super League) – Kan sees på: Viaplay kl. 13.30
  • Celta – Alavés (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 14.00
  • Den Haag – Ajax (Eredivisie) – Kan sees på: V sport+ kl. 14.30
  • Sassuolo – Milan (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 15.00
  • Benevento – Genoa (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Cagliari – Udinese (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Inter – Spezia (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Dijon – Monaco (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Nantes – Angers (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • St-Étienne – Nîmes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Strasbourg – Bordeaux (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Vendsyssel – Fremad Amager (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Tottenham – Leicester (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 15.15
  • Celtic – Hearts (Scottish Cup) – Kan sees på: V sport2 kl. 15.15
  • Freiburg – Hertha (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 15.30
  • Brighton – Reading (FA Women’s Super League) – Kan sees på: V sport3 kl. 15.30
  • Granada – Real Betis (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 16.15
  • Lorient – Rennes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport+ kl. 17.00
  • Man. United – Leeds (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 17.30
  • Atalanta – Roma (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.00
  • Wolfsburg – Stuttgart (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.00
  • FC København – OB (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport2 kl. 18.00
  • Cádiz – Getafe (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Horsens – Brøndby (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport3 kl. 20.00
  • West Bromwich – Aston Villa (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 20.15
  • Lazio – Napoli (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Eibar – Real Madrid (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 21.00
  • Lille – PSG (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00

MANDAG

  • Burnley – Wolverhampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 18.30
  • Midtjylland – Nordsjælland (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport1 kl. 19.00
  • Chelsea – West Ham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!