Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

  • Viborg – Køge (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 18.00
  • Randers – Vejle (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: V sport3 kl. 19.00
  • Kolding – Fremad Amager (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Essen – Turbine Potsdam (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ kl. 19.15
  • Wolfsburg – Frankfurt (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.30
  • Sassuolo – Benevento (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Ayr United – Raith (Scottish Championship) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.45
  • Leeds – West Ham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Real Valladolid – Osasuna (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 21.00
  • St-Étienne – Angers (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 kl. 21.00

LØRDAG

  • Silkeborg – Fredericia (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: V sport3 kl. 12.30
  • Darmstadt – HSV (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 13.00
  • Wolverhampton – Aston Villa (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 13.30
  • Cardiff – Swansea (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 kl. 13.30
  • Valencia – Athletic (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 14.00
  • Crotone – Spezia (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Caen – Troyes (Ligue 2 BKT) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Freiburg – Bielefeld (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Mainz – Köln (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • M’gladbach – Hertha (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Leipzig – Bremen (Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ kl. 15.30
  • Dortmund – Stuttgart (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 15.30
  • Newcastle – West Bromwich (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium/Sport 1 kl. 16.00
  • Blackburn – Norwich (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 kl. 16.00
  • Getafe – Sevilla (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 16.15
  • Marseille – Monaco (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 kl. 17.00
  • Torino – Udinese (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.00
  • Man. United – Man. City (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 18.30
  • Huesca – Alavés (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Union Berlin – Bayern (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.30
  • Ajax – Zwolle (Eredivisie) – Kan sees på: V sport2 kl. 20.00
  • Lazio – Hellas Verona (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Everton – Chelsea (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Real Madrid – Atlético (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00
  • Lens – Montpellier (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00

SØNDAG

  • Cagliari – Inter (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 12.30
  • Southampton – Sheffield U. (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 13.00
  • Lillestrøm – Grorud (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport 1 kl. 13.00
  • Jerv – Stjørdals-Blink (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 13.00
  • Kongsvinger – Ull/Kisa (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 13.00
  • Ranheim TF – Sandnes Ulf (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 13.00
  • Raufoss – KFUM (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 13.00
  • Sogndal – Åsane (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 13.00
  • Strømmen – Tromsø (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 13.00
  • Øygarden – HamKam (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 13.00
  • Nice – Rennes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 13.00
  • Dundee United – Rangers (Scottish Premiership) – Kan sees på: V sport2 kl. 13.00
  • Hobro – Vendsyssel (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 13.00
  • Reading – Man. United (FA Women’s Super League) – Kan sees på: Viaplay kl. 13.30
  • Real Sociedad – Eibar (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 14.00
  • Horsens – AGF (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport+ kl. 14.00
  • Frankfurt – Bayern (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 14.00
  • LSK Kvinner – Vålerenga (Cupfinale damer) – Kan sees på: Nrk. 15.00
  • Atalanta – Fiorentina (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Bologna – Roma (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Napoli – Sampdoria (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Brest – Reims (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Lorient – Nîmes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Nantes – Dijon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Strasbourg – Metz (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Helsingør – Esbjerg (Danmark: NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.00
  • Crystal Palace – Tottenham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 15.15
  • Augsburg – Schalke (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 15.30
  • Man. City – Arsenal (FA Women’s Super League) – Kan sees på: Viaplay kl. 15.30
  • Real Betis – Villarreal (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 16.15
  • Lille – Bordeaux (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport+ kl. 17.00
  • Fulham – Liverpool (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 17.30
  • Rosenborg – Molde (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge kl. 18.00
  • Sandefjord – Odd (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge kl. 18.00
  • Stabæk – Kristiansund BK (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 18.00
  • Genoa – Juventus (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 18.00
  • Leverkusen – Hoffenheim (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.00
  • Brøndby – SønderjyskE (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport2 kl. 18.00
  • Elche – Granada (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Arsenal – Burnley (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 20.15
  • Leicester – Brighton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.15
  • Milan – Parma (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 20.45
  • Barcelona – Levante (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00
  • PSG – Lyon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00

MANDAG

  • OB – Midtjylland (3F Superligaen) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Havre – Clermont (Ligue 2 BKT) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.45
  • Celta – Cádiz (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00

#NAVN?

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!