Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

  • Randers – OB (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport3 Kl. 19.00
  • Wolfsburg – Bremen (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 20.30
  • Brentford – QPR (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 20.45
  • Tranmere – Brackley (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport+ Kl. 20.55
  • Crystal Palace – Newcastle (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Real Valladolid – Levante (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00
  • Strasbourg – Rennes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 Kl. 21.00

LØRDAG

  • Brighton – Liverpool (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 13.30
  • Reading – Bristol City (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 13.30
  • Morecambe – Solihull Moors (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport3 Kl. 13.30
  • Elche – Cádiz (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 14.00
  • Tromsø – Ranheim TF (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.00
  • Sassuolo – Inter (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Augsburg – Freiburg (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.30
  • Stuttgart – Bayern (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.30
  • Union Berlin – Frankfurt (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.30
  • Dortmund – Köln (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 15.30
  • Leipzig – Bielefeld (Bundesliga) – Kan sees på: V sport3 Kl. 15.30
  • Man. City – Burnley (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium/Sport 1 Kl. 16.00
  • Viking – Start (Eliteserien) – Kan sees på: MAX Kl. 16.00
  • Sheffield W. – Stoke (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 16.00
  • Portsmouth – King’s Lynn (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport1 Kl. 16.00
  • Valencia – Atlético (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 16.15
  • Marseille – Nantes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport+ Kl. 17.00
  • Brann – Aalesund (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 18.00
  • Benevento – Juventus (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • Everton – Leeds (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.30
  • Peterborough – Chorley (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport2 Kl. 18.30
  • Huesca – Sevilla (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 18.30
  • M’gladbach – Schalke (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 18.30
  • Atalanta – Hellas Verona (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • West Bromwich – Sheffield U. (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Real Madrid – Alavés (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00
  • PSG – Bordeaux (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

SØNDAG

  • Lazio – Udinese (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 12.30
  • Nottingham – Swansea (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 13.00
  • Lyon – Reims (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 Kl. 13.00
  • Barcelona – Osasuna (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 14.00
  • Shrewsbury – Oxford City (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport+ Kl. 14.30
  • Southampton – Man. United (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 15.00
  • Kristiansund BK – Strømsgodset (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 15.00
  • Bologna – Crotone (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Milan – Fiorentina (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 15.00
  • Lens – Angers (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Lorient – Montpellier (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Metz – Brest (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Monaco – Nîmes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 15.00
  • Leverkusen – Hertha (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 Kl. 15.30
  • Getafe – Athletic (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 16.15
  • Nice – Dijon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport+ Kl. 17.00
  • Chelsea – Tottenham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 17.30
  • Bodø/Glimt – Rosenborg (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 18.00
  • Mjøndalen – Stabæk (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Molde – Haugesund (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Sandefjord – Odd (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Cagliari – Spezia (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 18.00
  • Mainz – Hoffenheim (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 18.00
  • Nordsjælland – AGF (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport3 Kl. 18.00
  • Celta – Granada (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 18.30
  • Vålerenga – Sarpsborg 08 (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge Kl. 20.00
  • PSV – Sparta Rotterdam (Eredivisie) – Kan sees på: V sport3 Kl. 20.00
  • Arsenal – Wolverhampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 20.15
  • Napoli – Roma (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 2 Kl. 20.45
  • Real Sociedad – Villarreal (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00
  • St-Étienne – Lille (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

MANDAG

  • Leicester – Fulham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.30
  • Torino – Sampdoria (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.30
  • Genoa – Parma (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive Kl. 20.45
  • West Ham – Aston Villa (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Real Betis – Eibar (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!