Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Arendal – Odd 2 – Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 18.00
  • PostNord-ligaen, avd. 2 : Notodden – Rosenborg 2 – Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 18.00

NATT TIL ONSDAG

  • MLS : Toronto FC – Montreal – Kan sees på: Strive – kl. 02.00

NATT TIL TORSDAG

  • MLS : Atlanta – Inter Miami – Kan sees på: Strive – kl. 01.00
  • MLS : Cincinnati – Chicago – Kan sees på: Strive – kl. 01.30
  • MLS : Columbus – Philadelphia – Kan sees på: Strive – kl. 01.30
  • MLS : NY Red Bulls – DC United – Kan sees på: Strive – kl. 01.30
  • MLS : Houston – Minnesota – Kan sees på: Strive – kl. 02.00
  • MLS : New England – New York City – Kan sees på: Strive – kl. 02.00
  • MLS : Nashville – Orlando – Kan sees på: Strive – kl. 02.30
  • MLS : Sporting KC – FC Dallas – Kan sees på: Strive – kl. 02.30
  • MLS : Real Salt Lake – Seattle – Kan sees på: Strive – kl. 03.30
  • MLS : Los Angeles – San Jose – Kan sees på: Strive – kl. 04.30
  • MLS : Portland – LA Galaxy – Kan sees på: Strive – kl. 04.30

TORSDAG

  • UEFA Nations League D, gr. 1 : Latvia – Andorra – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.00
  • UEFA Nations League A, gr. 4 : Ukraina – Sveits – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45
  • UEFA Nations League A, gr. 4 : Tyskland – Spania – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 20.45
  • UEFA Nations League B, gr. 3 : Russland – Serbia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45
  • UEFA Nations League B, gr. 3 : Tyrkia – Ungarn – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45
  • UEFA Nations League B, gr. 4 : Bulgaria – Irland – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45
  • UEFA Nations League B, gr. 4 : Finland – Wales – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 20.45
  • UEFA Nations League C, gr. 3 : Moldova – Kosovo – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45
  • UEFA Nations League C, gr. 3 : Slovenia – Hellas – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45
  • UEFA Nations League D, gr. 1 : Færøyene – Malta – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45

FREDAG

  • UEFA Nations League C, gr. 4 : Litauen – Kasakhstan – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.00
  • UEFA Nations League A, gr. 1 : Nederland – Polen – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 20.45
  • UEFA Nations League A, gr. 1 : Italia – Bosnia-Hercegovina – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 20.45
  • UEFA Nations League B, gr. 1 : Norge – Østerrike – Kan sees på: TV 2 – kl. 20.45
  • UEFA Nations League B, gr. 1 : Romania – Nord-Irland – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45
  • UEFA Nations League B, gr. 2 : Skottland – Israel – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45

Slovakia – Tsjekkia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!