Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

  • Randers – Midtjylland (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport2 kl. 19.00
  • IFK Göteborg – AIK (3F Superligaen) – Kan sees på: discovery+ kl. 19.00
  • Varberg – Elfsborg (Allsvenskan) – Kan sees på: discovery+ kl. 19.00
  • Leeds – Liverpool (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • TIRSDAG

  • Köln – Leipzig (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.30
  • Norwich – Watford (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport3 kl. 19.00
  • West Ham – Aston Villa (FA Women’s Super League) – Kan sees på: V sport+ kl. 19.00
  • Grenoble – Sochaux (Ligue 2 BKT) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.00
  • Niort – Troyes (Ligue 2 BKT) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.00
  • Morton – Hearts (Scottish Championship) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.05
  • Bielefeld – Schalke (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.30
  • Bayern – Leverkusen (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.30
  • Frankfurt – Augsburg (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 20.30
  • Hellas Verona – Fiorentina (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Chelsea – Brighton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • ONSDAG

  • Turbine Potsdam – Bayern (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 16.00
  • AaB – OB (3F Superligaen ) – Kan sees på: Viaplay kl. 18.00
  • Milan – Sassuolo (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Hertha – Freiburg (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 18.30
  • PSG – Angers (Coupe de France) – Kan sees på: Viaplay kl. 18.45
  • Tottenham – Southampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 19.00
  • Rotherham – Middlesbrough (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport3 kl. 19.00
  • Levante – Sevilla (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.00
  • Osasuna – Valencia (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.00
  • Hibernian – Livingston (Scottish Premiership) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Man. City – Chelsea (FA Women’s Super League) – Kan sees på: V sport+ kl. 19.00
  • Real Betis – Athletic (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 20.00
  • Bremen – Mainz (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.30
  • Stuttgart – Wolfsburg (Bundesliga) – Kan sees på: Viaplay kl. 20.30
  • Dortmund – Union Berlin (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.30
  • Hoffenheim – M’gladbach (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 20.30
  • Juventus – Parma (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Bologna – Torino (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Crotone – Sampdoria (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Genoa – Benevento (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Spezia – Inter (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Udinese – Cagliari (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Alavés – Villarreal (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00
  • Elche – Real Valladolid (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00
  • Lyon – Monaco (Coupe de France) – Kan sees på: V sport3 kl. 21.10
  • Aston Villa – Man. City (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.15
  • Cádiz – Real Madrid (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 22.00
  • TORSDAG

  • AGF – Randers (3F Superligaen ) – Kan sees på: V sport2 kl. 17.45
  • Vejle – Horsens (3F Superligaen) – Kan sees på: V sport2 kl. 18.00
  • Roma – Atalanta (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Ajax – Utrecht (Eredivisie) – Kan sees på: V sport3 kl. 18.45
  • Atlético – Huesca (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.00
  • Midtjylland – FC København (3F Superligaen ) – Kan sees på: V sport2 kl. 20.15
  • Napoli – Lazio (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 20.45
  • Leicester – West Bromwich (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Real Sociedad – Celta (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 21.00
  • Granada – Eibar (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00
  • Barcelona – Getafe (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 22.00
  • FREDAG

  • Helsingør – Esbjerg ( NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Silkeborg – Viborg ( NordicBet LIGA) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Kolding – Vendsyssel ( NordicBet LIGA ) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Leverkusen – Essen (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 19.15
  • Augsburg – Köln (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.30
  • Arsenal – Everton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Reims – Marseille (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport3 kl. 21.00
  • Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!