Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

ONSDAG

  • Estland – Tsjekkia (VM-kval., UEFA, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 18.00
  • Tyrkia – Nederland (VM-kval., UEFA, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 18.00
  • Hviterussland – Honduras (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 18.00
  • Serbia – Irland (VM-kval., UEFA, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Portugal – Aserbajdsjan (VM-kval., UEFA, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 20.45
  • Finland – Bosnia-Hercegovina (VM-kval., UEFA, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Frankrike – Ukraina (VM-kval., UEFA, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 20.45
  • Belgia – Wales (VM-kval., UEFA, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sport 2 kl. 20.45
  • Gibraltar – Norge (VM-kval., UEFA, gr. G) – Kan sees på: TV 2 kl. 20.45
  • Latvia – Montenegro (VM-kval., UEFA, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Kypros – Slovakia (VM-kval., UEFA, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Malta – Russland (VM-kval., UEFA, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Slovenia – Kroatia (VM-kval., UEFA, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Kosovo – Litauen (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45

TORSDAG

  • England U21 – Sveits U21 (UEFA U21-EM, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 15.00
  • Bulgaria – Sveits (VM-kval., UEFA, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 18.00
  • Israel – Danmark (VM-kval., UEFA, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 18.00
  • Sverige – Georgia (VM-kval., UEFA, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 20.45
  • Spania – Hellas (VM-kval., UEFA, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sport 2 kl. 20.45
  • Italia – Nord-Irland (VM-kval., UEFA, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Moldova – Færøyene (VM-kval., UEFA, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Skottland – Østerrike (VM-kval., UEFA, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Andorra – Albania (VM-kval., UEFA, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Ungarn – Polen (VM-kval., UEFA, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • England – San Marino (VM-kval., UEFA, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 20.45
  • Liechtenstein – Armenia (VM-kval., UEFA, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Romania – Nord-Makedonia (VM-kval., UEFA, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Tyskland – Island (VM-kval., UEFA, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45

FREDAG

  • Leverkusen – Frankfurt (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 19.15
  • Oxford U. – Lincoln City (Sky Bet League One) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!