Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

  • Holstein Kiel – Hamburg (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 20.30
  • Oxford City – Northampton (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport2 Kl. 20.45

TIRSDAG

  • St. Johnstone – Dundee United (Betfred Cup, gr. C) – Kan sees på: V sport1 Kl. 20.45

ONSDAG

  • Hellas – Kypros (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 15.45
  • Albania – Kosovo () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 16.00
  • Norge – Israel () – Kan sees på: TV 2 Kl. 18.00
  • Litauen – Færøyene () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Malta – Liechtenstein () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Montenegro – Kasakhstan () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • San Marino – Latvia () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Romania – Hviterussland () – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 18.00
  • Bulgaria – Gibraltar () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.30
  • Tyrkia – Kroatia () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.45
  • Danmark – Sverige () – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 19.30
  • Luxembourg – Østerrike () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.30
  • St. Mirren – Morton (Betfred Cup, gr. G) – Kan sees på: V sport1 Kl. 20.45
  • Belgia – Sveits (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Italia – Estland () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Polen – Ukraina () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Portugal – Andorra () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Slovenia – Aserbajdsjan () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Tyskland – Tsjekkia () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Nederland – Spania () – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Frankrike – Finland () – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.10

TORSDAG

  • Georgia – Nord-Makedonia (EM-kval., playoff D) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.00
  • Bosnia-Hercegovina – Iran (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Moldova – Russland () – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.00
  • Ungarn – Island (EM-kval., playoff A) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 20.45
  • Nord-Irland – Slovakia (EM-kval., playoff B) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • Serbia – Skottland (EM-kval., playoff C) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 20.45
  • Wales – USA (Privatlandskamper) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 20.45
  • England – Irland () – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00

FREDAG

  • Lyon – Soyaux (Division 1 Féminine) – Kan sees på: V sport2 Kl. 18.30
  • Frankfurt – Turbine Potsdam (Frauen-Bundesliga) – Kan sees på: V sport+ Kl. 19.15
  • Bolton – Salford (Sky Bet League Two) – Kan sees på: V sport2 Kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!