Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

Brøndby – OB – Kan sees på: Viaplay – kl. 19.00
Brommapojkarna – IFK Göteborg – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Sampdoria – Sassuolo – Kan sees på: Strive – kl. 20.30
Lens – GFC Ajaccio – Kan sees på: Viaplay – kl. 20.45
Arsenal – Leicester – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Real Sociedad – Girona – Kan sees på: Strive – kl. 21.00

TIRSDAG

AEK – Bayern – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 18.55
Young Boys – Valencia – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 18.55
Aalesund – Viking – Kan sees på: Eurosport Norge – kl. 19.00
Ajax – Benfica – Kan sees på: Viasport + – kl. 21.00
Shakhtar – Manchester City – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 21.00
Hoffenheim – Lyon – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 21.00
Roma – CSKA Moskva – Kan sees på: Viaplay – kl. 21.00
Real Madrid – Plzen – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 21.00
Manchester United – Juventus – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 21.00

ONSDAG

Club Brugge – Monaco – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 18.55
PSV – Tottenham – Kan sees på: Viasat 4 – kl. 18.55
Rayo Vallecano – Athletic – Kan sees på: Strive – kl. 19.00
Dortmund – Atlético – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 21.00
Barcelona – Inter – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 21.00
Liverpool – Røde Stjerne – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 21.00
PSG – Napoli – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 21.00
Lokomotiv – FC Porto – Kan sees på: Viaplay – kl. 21.00
Galatasaray – Schalke – Kan sees på: Viasport + – kl. 21.00

TORSDAG

AEK Larnaca – Ludogorets – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Zürich – Leverkusen – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Salzburg – Rosenborg – Kan sees på: TV 2 Zebra – kl. 18.55
Leipzig – Celtic – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.55
FC København – Slavia Praha – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Zenit – Bordeaux – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Anderlecht – Fenerbahçe – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Spartak Trnava – Dinamo Zagreb – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Qarabag – Vorskla – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Sporting CP – Arsenal – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Dudelange – Olympiakos – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Milan – Betis – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 18.55
Rangers – Spartak – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
Villarreal – Rapid Wien – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
Frankfurt – Apollon – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
Marseille – Lazio – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
Besiktas – Genk – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
Sarpsborg 08 – Malmö – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 21.00
Sevilla – Akhisar – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
Standard Liège – Krasnodar – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
Jablonec – Astana – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
Rennes – Dynamo Kiev – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
Chelsea – BATE – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00
PAOK – Vidi – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 21.00

FREDAG

IFK Göteborg – Sundsvall – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
Trelleborg – Elfsborg – Kan sees på: TV 2 Sport 2 – kl. 19.00
Freiburg – Mönchengladbach – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 20.30
QPR – Aston Villa – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 20.45
Nîmes – Saint-Étienne – Kan sees på: Viasport 3 – kl. 20.45
Valladolid – Espanyol – Kan sees på: Strive – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!