Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

  • West Ham – Arsenal – TV 2 Sport Premium – kl. 21.00 – Premier League

TIRSDAG

  • Napoli – Genk – Viasport 1 – kl. 18.55 UEFA Champions League
  • Salzburg – Liverpool – TV 2 Sport 1 – kl. 18.55 UEFA Champions League
  • Dortmund – Slavia Praha – Viaplay – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • Inter – Barcelona – Viasport 1 – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • Benfica – Zenit – Viaplay – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • Lyon – Leipzig – Viasport + – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • Ajax – Valencia – Viasport 2 – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • Chelsea – Lille – Viasport 3 – kl. 21.00 UEFA Champions League

ONSDAG

  • Dinamo Zagreb – Manchester City – Viasport 1 – kl. 18.55 UEFA Champions League
  • Shakhtar – Atalanta – Viasport 2 – kl. 18.55 UEFA Champions League
  • Club Brugge – Real Madrid – Viasport 1 – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • PSG – Galatasaray – Viasport 2 – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • Bayern – Tottenham – Viasat 4 – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • Olympiakos – Røde Stjerne – Viasport + – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • Atlético – Lokomotiv – Viasport 3 – kl. 21.00 UEFA Champions League
  • Leverkusen – Juventus – TV 2 Sport 1 – kl. 21.00 UEFA Champions League

TORSDAG

  • APOEL – Sevilla – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • Qarabag – Dudelange – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • Dynamo Kiev – Lugano – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • FC København – Malmö – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • Basel – Krasnodar – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • Getafe – Krasnodar – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • PSV – Rosenborg – TV 2 Zebra – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • LASK – Sporting CP – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • CFR Cluj – Celtic – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • Rennes – Lazio – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • Frankfurt – Vitória SC – TV 2 Sumo – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • Standard Liège – Arsenal – TV 2 Sport Premium – kl. 18.55 UEFA Europa League
  • Porto – Feyenoord – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Rangers – Young Boys – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Espanyol – CSKA Moskva – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Ludogorets – Ferencváros – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Gent – Oleksandria – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Wolfsburg – St-Étienne – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Mönchengladbach – Istanbul Basaksehir – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Roma – Wolfsberg – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Slovan Bratislava – Braga – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Wolverhampton – Besiktas – TV 2 Sport Premium – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Partizan – Astana – TV 2 Sumo – kl. 21.00 UEFA Europa League
  • Manchester United – AZ Alkmaar – TV 2 Sport 1 – kl. 21.00 UEFA Europa League

FREDAG

  • Hoffenheim – Augsburg – Viaplay – kl. 20.30 Bundesliga
  • Lille – Montpellier – Viaplay – kl. 20.45 Ligue 1 Conforama
  • Alavés – Leganés – Strive – kl. 21.00 LaLiga Santander

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!