Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

MANDAG

  • Orléans – Lens – Kan sees på: Viaplay – kl. 20.45 – Domino’s Ligue 2
  • Bolton – Blackpool Viasport 1 – kl. 21.00 – Sky Bet League One
  • Penafiel – Braga Viaplay – kl. 21.15 – Taça da Liga, gr. A

ONSDAG

  • Tyskland – Argentina TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 – Privatlandskamper

TORSDAG

  • Kasakhstan – Kypros TV 2 Sport 1 – kl. 16.00 – EM-kval., gr. I
  • Hviterussland – Estland TV 2 Sport 1 – kl. 18.00 – EM-kval., gr. C
  • Kosovo – Gibraltar TV 2 Sport Premium – kl. 18.00 – Privatlandskamper
  • Nederland – Nord-Irland TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 – EM-kval., gr. C
  • Kroatia – Ungarn TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. E
  • Slovakia – Wales TV 2 Sport Premium – kl. 20.45 – EM-kval., gr. E
  • Latvia – Polen TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. G
  • Nord-Makedonia – Slovenia TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. G
  • Østerrike – Israel TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. G
  • Belgia – San Marino TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. I
  • Russland – Skottland TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. I

FREDAG

  • Montenegro – Bulgaria TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. A
  • Tsjekkia – England TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 – EM-kval., gr. A
  • Portugal – Luxembourg TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. B
  • Ukraina – Litauen TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. B
  • Andorra – Moldova TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. H
  • Tyrkia – Albania TV 2 Sumo – kl. 20.45 – EM-kval., gr. H
  • Island – Frankrike TV 2 Sport Premium – kl. 20.45 – EM-kval., gr. H

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!