Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

  • Aserbajdsjan – Kroatia – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 18.00 EM-kval., gr. E
  • Kolbotn – Røa – Kan sees på: DIREKTESPORT – kl. 18.00 Toppserien
  • Estland – Nederland – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. C
  • Nord-Irland – Tyskland – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 EM-kval., gr. C
  • Ungarn – Slovakia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. E
  • Latvia – Nord-Makedonia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. G
  • Polen – Østerrike – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. G
  • Slovenia – Israel – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. G
  • Russland – Kasakhstan – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. I
  • San Marino – Kypros – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. I
  • Skottland – Belgia – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 20.45 EM-kval., gr. I
  • Wales – Hviterussland – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 Privatlandskamper

TIRSDAG

  • Ukraina – Nigeria – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.30 Privatlandskamper
  • Montenegro – Tsjekkia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. A
  • England – Kosovo – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 20.45 EM-kval., gr. A
  • Luxembourg – Serbia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. B
  • Litauen – Portugal – Kan sees på: TV 2 Sport Premium – kl. 20.45 EM-kval., gr. B
  • Albania – Island – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. H
  • Frankrike – Andorra – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. H
  • Moldova – Tyrkia – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 EM-kval., gr. H
  • Irland – Bulgaria – Kan sees på: TV 2 Sumo – kl. 20.45 Privatlandskamper

NATT TIL TORSDAG

  • New York City – Toronto FC – Kan sees på: Strive – kl. 01.00 MLS
  • Houston – Minnesota – Kan sees på: Strive – kl. 02.30 MLS
  • Colorado – LA Galaxy – Kan sees på: Strive – kl. 03.00 MLS
  • Real Salt Lake – San Jose – Kan sees på: Strive – kl. 03.30 MLS

FREDAG

  • Sirius – Falkenberg – Kan sees på: TV 2 Sport 2 – kl. 19.00 Allsvenskan
  • Düsseldorf – Wolfsburg – Kan sees på: Viasport 1 – kl. 20.30 Bundesliga
  • Derby – Cardiff – Kan sees på: Viasport 2 – kl. 20.45 Sky Bet Championship
  • Mallorca – Athletic – Kan sees på: TV 2 Sport 1 – kl. 21.00 LaLiga Santander

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!