Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

  • Kiel – Hannover (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.00
  • HSV – Nürnberg (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.30
  • Fulham – Burnley (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Real Betis – Granada (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 21.00

TIRSDAG

  • Man. United – Leicester (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 19.00
  • Osasuna – Cádiz (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.00
  • Elche – Alavés (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 20.00
  • Napoli – Udinese (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Southampton – Crystal Palace (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.15
  • Levante – Barcelona (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 22.00

ONSDAG

  • Kristiansund BK – Bodø/Glimt (Eliteserien) – Kan sees på: discovery+ kl. 18.00
  • Schalke – Hertha (Bundesliga) – Kan sees på: V sport2 kl. 18.00
  • Cagliari – Fiorentina (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Sevilla – Valencia (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.00
  • Toulouse – Pau (Ligue 2 BKT) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Brann – Vålerenga (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge kl. 20.00
  • Celta – Getafe (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 20.00
  • Huesca – Athletic (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 20.00
  • Sassuolo – Juventus (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Atalanta – Benevento (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Bologna – Genoa (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Inter – Roma (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Lazio – Parma (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Sampdoria – Spezia (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Torino – Milan (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Chelsea – Arsenal (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.15
  • Atlético – Real Sociedad (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 22.00

TORSDAG

  • PSV – Zwolle (Eredivisie) – Kan sees på: V sport1 kl. 14.30
  • Tromsø – Molde (Eliteserien) – Kan sees på: discovery+ kl. 18.00
  • Aston Villa – Everton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 19.00
  • Real Valladolid – Villarreal (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.00
  • Rosenborg – Viking (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Norge kl. 20.00
  • Eibar – Real Betis (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 20.00
  • Crotone – Hellas Verona (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Leipzig – Dortmund (DFB-Pokal) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.45
  • Man. United – Liverpool (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.15
  • Granada – Real Madrid (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 22.00

FREDAG

  • Newcastle – Man. City (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!