Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

  • Chelsea – Everton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 19.00
  • AaB – SønderjyskE (Premier League) – Kan sees på: V sport2 kl. 19.00
  • Inter – Atalanta (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • West Ham – Leeds (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Real Betis – Alavés (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 21.00
  • Nice – Monaco (Coupe de France) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00

TIRSDAG

  • Portsmouth – Sunderland (Sky Bet League One) – Kan sees på: V sport2 kl. 20.45
  • Juventus – Porto (UEFA Champions League) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00
  • Dortmund – Sevilla (UEFA Champions League) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 21.00

ONSDAG

  • Brøndby – Lyon (UEFA Women’s Champions League) – Kan sees på: V sport1 kl. 13.55
  • Fortuna – Barcelona (UEFA Women’s Champions League) – Kan sees på: V sport1 kl. 15.55
  • Bielefeld – Bremen (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.30
  • Man. City – Southampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 19.00
  • Atlético – Athletic (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.00
  • Marseille – Rennes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Barnsley – Derby (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 kl. 20.00
  • Liverpool – Leipzig (UEFA Champions League) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00
  • PSG – Barcelona (UEFA Champions League) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 21.00

TORSDAG

  • Ajax – Young Boys (UEFA Europa League) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 18.55
  • Dynamo Kiev – Villarreal (UEFA Europa League) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 18.55
  • Slavia Praha – Rangers (UEFA Europa League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 18.55
  • Man. United – Milan (UEFA Europa League) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 18.55
  • Granada – Molde (UEFA Europa League) – Kan sees på: TV 2 Zebra kl. 21.00
  • Roma – Shakhtar (UEFA Europa League) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 21.00
  • Tottenham – Dinamo Zagreb (UEFA Europa League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Olympiakos – Arsenal (UEFA Europa League) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 21.00

FREDAG

  • Lazio – Crotone (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 15.00
  • Bochum – HSV (2. Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.30
  • Augsburg – M’gladbach (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 kl. 20.30
  • Atalanta – Spezia (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Newcastle – Aston Villa (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00
  • Levante – Valencia (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 21.00
  • Reims – Lyon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!