Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

  • Burnley – Wolverhampton (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 18.30
  • Midtjylland – Nordsjælland (Premier League) – Kan sees på: V sport1 kl. 19.00
  • Chelsea – West Ham (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium kl. 21.00

TIRSDAG

  • Valencia – Sevilla (LaLiga Santander) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 17.30
  • Elche – Osasuna (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 17.30
  • Vålerenga – Start (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge kl. 18.00
  • Brann – Odd (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 18.00
  • Kristiansund BK – Haugesund (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 18.00
  • Mjøndalen – Aalesund (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 18.00
  • Sandefjord – Rosenborg (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 18.00
  • Strømsgodset – Stabæk (Eliteserien) – Kan sees på: Eurosport Pluss kl. 18.00
  • Crotone – Parma (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Augsburg – Leipzig (DFB-Pokal) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.30
  • Huesca – Levante (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.45
  • Real Sociedad – Atlético (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.45
  • Juventus – Fiorentina (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Arsenal – Man. City (Carabao Cup) – Kan sees på: V4 kl. 21.00
  • Real Valladolid – Barcelona (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 22.00
  • Villarreal – Athletic (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 22.00

LILLE JULAFTEN

  • AZ Alkmaar – Vitesse (Eredivisie) – Kan sees på: V sport1 kl. 16.30
  • Getafe – Celta (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 17.30
  • Stoke – Tottenham (Carabao Cup) – Kan sees på: V sport1 kl. 18.30
  • Hellas Verona – Inter (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 18.30
  • Bordeaux – Reims (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Lens – Brest (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Nice – Lorient (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Nîmes – Dijon (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Rennes – Metz (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 19.00
  • Real Madrid – Granada (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 19.45
  • Sampdoria – Sassuolo (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sumo kl. 20.45
  • Milan – Lazio (Serie A TIM) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 kl. 20.45
  • Bologna – Atalanta (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Napoli – Torino (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Roma – Cagliari (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Spezia – Genoa (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Udinese – Benevento (Serie A TIM) – Kan sees på: Strive kl. 20.45
  • Everton – Man. United (Carabao Cup) – Kan sees på: V sport1 kl. 21.00
  • Angers – Marseille (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Lyon – Nantes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Monaco – St-Étienne (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Montpellier – Lille (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • PSG – Strasbourg (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay kl. 21.00
  • Alavés – Eibar (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 22.00
  • Real Betis – Cádiz (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive kl. 22.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!