Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

 

TIRSDAG

  • Krasnodar – Sevilla (UEFA Champions League, gr. E) – Kan sees på: Viaplay Kl. 18.55
  • Rennes – Chelsea (UEFA Champions League, gr. E) – Kan sees på: V sport2 Kl. 18.55
  • Rosenborg – Brann (Eliteserien) – Kan sees på: TVNorge Kl. 19.00
  • Lazio – Zenit (UEFA Champions League, gr. F) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Dortmund – Club Brugge (UEFA Champions League, gr. F) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00
  • Dynamo Kiev – Barcelona (UEFA Champions League, gr. G) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Juventus – Ferencváros (UEFA Champions League, gr. G) – Kan sees på: V sport+ Kl. 21.00
  • PSG – Leipzig (UEFA Champions League, gr. H) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Man. United – Basaksehir (UEFA Champions League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00

ONSDAG

  • Strømmen – Stjørdals-Blink (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 13.00
  • Jerv – Grorud (OBOS-ligaen) – Kan sees på: Eurosport Pluss Kl. 18.00
  • Mönchengladbach – Shakhtar (UEFA Champions League, gr. B) – Kan sees på: Viaplay Kl. 18.55
  • Olympiakos – Man. City (UEFA Champions League, gr. C) – Kan sees på: V4 Kl. 18.55
  • Lens – Nantes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: V sport2 Kl. 19.00
  • Atlético – Lokomotiv (UEFA Champions League, gr. A) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Bayern – Salzburg (UEFA Champions League, gr. A) – Kan sees på: V sport2 Kl. 21.00
  • Inter – Real Madrid (UEFA Champions League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sport 1 Kl. 21.00
  • Marseille – Porto (UEFA Champions League, gr. C) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00
  • Ajax – Midtjylland (UEFA Champions League, gr. D) – Kan sees på: V sport+ Kl. 21.00
  • Liverpool – Atalanta (UEFA Champions League, gr. D) – Kan sees på: V sport1 Kl. 21.00

TORSDAG

  • CSKA Sofia – Young Boys (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Molde – Arsenal (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Zebra Kl. 18.55
  • AEK – Zorya Luhansk (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Braga – Leicester (UEFA Europa League, gr. G) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 18.55
  • Sparta Praha – Celtic (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Lille – Milan (UEFA Europa League, gr. H) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 18.55
  • M. Tel Aviv – Villarreal (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Qarabag – Sivasspor (UEFA Europa League, gr. I) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • LASK – Royal Antwerp (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • CSKA Moskva – Feyenoord (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Wolfsberg – Dinamo Zagreb (UEFA Europa League, gr. K) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Gent – Røde Stjerne (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • Liberec – Hoffenheim (UEFA Europa League, gr. L) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 18.55
  • CFR Cluj – Roma (UEFA Europa League, gr. A) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Dundalk – Rapid Wien (UEFA Europa League, gr. B) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Leverkusen – H: Be’er Sheva (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Nice – Slavia Praha (UEFA Europa League, gr. C) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Rangers – Benfica (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Standard Liège – Lech (UEFA Europa League, gr. D) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Granada – Omonia (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • PSV – PAOK (UEFA Europa League, gr. E) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • Napoli – Rijeka (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sumo Kl. 21.00
  • AZ Alkmaar – Real Sociedad (UEFA Europa League, gr. F) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium 2 Kl. 21.00
  • Tottenham – Ludogorets (UEFA Europa League, gr. J) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00

FREDAG

  • Wolfsburg – Bremen (Bundesliga) – Kan sees på: V sport1 Kl. 20.30
  • Brentford – QPR (Sky Bet Championship) – Kan sees på: V sport2 Kl. 20.45
  • Tranmere – Brackley (The Emirates FA CUP) – Kan sees på: V sport+ Kl. 20.55
  • Crystal Palace – Newcastle (Premier League) – Kan sees på: TV 2 Sport Premium Kl. 21.00
  • Real Valladolid – Levante (LaLiga Santander) – Kan sees på: Strive Kl. 21.00
  • Strasbourg – Rennes (Ligue 1 Uber Eats) – Kan sees på: Viaplay Kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!