Tv-fotballen er viktig for oss, og her er oversikten over alle kamper som sendes fra i dag til og med fredag!

Fredag kommer ny oversikt over helgens kamper. Nå som du har oversikten kan du dermed planlegge ukeshandling, middag hos svigers, når du skal sende vekk kidsa på overnatting, hvilken trening du må stå over pga «strekk», når du kan jobbe overtid, når du skal planlegge kosekveld med kjæresten og så videre.

Tv-oversikten får du på www.fotballblogg1.com!

 

MANDAG

Sarpsborg 08 – Stabæk MAX – kl. 19.00
Kalmar – Hammarby TV 2 Sport Premium 3 – kl. 19.00
IFK Norrköping – Malmö TV 2 Sportskanalen – kl. 19.00
Verona – Benevento Viasport 2 – kl. 20.45
Leicester – West Bromwich TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Las Palmas – Celta Viasport 1 – kl. 21.00

TIRSDAG

Start – Ranheim Eurosport Norge – kl. 19.00
Maribor – Liverpool Viasport 1 – kl. 20.45
Spartak Moskva – Sevilla Viasport 3 – kl. 20.45
Feyenoord – Shakhtar Donetsk Viaplay – kl. 20.45
Manchester City – Napoli Viasport 2 – kl. 20.45
Leipzig – FC Porto Viaplay – kl. 20.45
Monaco – Besiktas Viaplay – kl. 20.45
Real Madrid – Tottenham Viasat 4 – kl. 20.45
APOEL – Dortmund Viasport + – kl. 20.45

ONSDAG

Qarabag – Atlético Viaplay – kl. 18.00
CSKA Moskva – Basel Viaplay – kl. 20.45
Benfica – Manchester United Viasport 1 – kl. 20.45
Anderlecht – Paris SG Viaplay – kl. 20.45
Bayern – Celtic Viasport 3 – kl. 20.45
Chelsea – Roma Viasport 2 – kl. 20.45
Juventus – Sporting CP Viaplay – kl. 20.45
Barcelona – Olympiakos Viasport + – kl. 20.45

TORSDAG

Astana – Maccabi Tel Aviv Eurosport Norge – kl. 17.00
Hapoel Be’er Sheva – Steaua Eurosport Player – kl. 19.00
Lugano – Plzen Eurosport Player – kl. 19.00
Røde Stjerne – Arsenal Eurosport Norge – kl. 19.00
BATE – Köln Eurosport Player – kl. 19.00
Konyaspor – Salzburg Eurosport Player – kl. 19.00
Marseille – Vitória Eurosport Player – kl. 19.00
Zorya – Hertha Eurosport Player – kl. 19.00
Östersund – Athletic Eurosport Player – kl. 19.00
Nice – Lazio Eurosport Player – kl. 19.00
Zulte Waregem – Vitesse Eurosport Player – kl. 19.00
Zenit – Rosenborg MAX – kl. 19.00
Vardar – Real Sociedad Eurosport Player – kl. 19.00
Villarreal – Slavia Praha Eurosport Player – kl. 21.05
Dynamo Kiev – Young Boys Eurosport Player – kl. 21.05
Skënderbeu – Partizan Eurosport Player – kl. 21.05
Braga – Ludogorets Eurosport Player – kl. 21.05
Hoffenheim – Basaksehir Eurosport Player – kl. 21.05
Milan – AEK Eurosport 1 – kl. 21.05
Austria Wien – Rijeka Eurosport Player – kl. 21.05
Everton – Lyon Eurosport Norge – kl. 21.05
Atalanta – Apollon Eurosport Player – kl. 21.05
Sheriff – Lokomotiv Moskva Eurosport Player – kl. 21.05
Zlín – FC København Eurosport Player – kl. 21.05

FREDAG

West Ham – Brighton TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!