Fotball VM 2014 på tv

TV 2 viser åpningskampen i fotball-VM i Brasil mellom vertsnasjonen og Kroatia 12. juni. Finalen 13. juli vises på NRK.

Fotball vm på norske tver
Fotball vm på norske tver (Klikk for større)

Torsdag 12/6:
Gruppe A: Brasil – Kroatia 22.00 (TV 2)

Fredag 13/6:
Gruppe A: Mexico – Kamerun 18.00 (NRK)
Gruppe B: Spania – Nederland 21.00 (NRK), Chile – Australia 21.00 (TV 2)

www.cdn.tv2.noLørdag 14/6:
Gruppe C: Colombia – Hellas 18.00 (TV 2), Elfenbenskysten – Japan 03.00 (NRK)
Gruppe D: Uruguay – Costa Rica 21.00 (NRK), England – Italia 00.00 (NRK)

Søndag 15/6:
Gruppe E: Sveits – Ecuador 18.00 (TV 2), Frankrike – Honduras 21.00 (NRK)
Gruppe F: Argentina – Bosnia-Hercegovina 21.00 NRK)

Mandag 16/6
Gruppe F: Iran – Nigeria 21.00 (TV 2)
Gruppe G: Tyskland – Portugal 18.00 (TV 2), Ghana – USA 00.00 (NRK).

Tirsdag 17/6:
Gruppe H: Belgia – Algerie 18.00 (NRK), Russland – Sør-Korea 00.00 (TV 2)

Tirsdag 17/6:
Gruppe A: Brasil – Mexico 21.00 (TV 2)

Onsdag 18/6:
Gruppe A: Kamerun – Kroatia 00.00 (TV 2).
Gruppe B: Spania – Chile 21.00 (NRK), Australia – Nederland 18.00 (TV 2)

Torsdag 19/6:
Gruppe C: Colombia – Elfenbenskysten 18.00 (NRK), Japan – Hellas 00.00 (TV 2) Gruppe D: Uruguay – England 21.00 (TV 2)

Fredag 20/6:
Gruppe D: Italia – Costa Rica 18.00 (NRK)
Gruppe E: Sveits – Frankrike 21.00 (TV 2), Honduras – Ecuador 00.00 (TV 2)

Julie Strømsvåg (TV 2) og Carina Olset (NRK) skal lede sendingene fra Kontraskjæret.
Julie Strømsvåg (TV 2) og Carina Olset (NRK) skal lede sendingene fra Kontraskjæret.

Lørdag 21/6:
Gruppe F: Argentina – Iran 18.00 (TV 2), Nigeria – Bosnia-Hercegovina 00.00 (NRK).
Gruppe G: Tyskland – Ghana 21.00 (NRK).

Søndag 22/6:
Gruppe G: Portugal – USA 00.00 (NRK).
Gruppe H: Belgia – Russland 18.00 (NRK), Sør-Korea – Algerie 21.00 (TV 2)

Mandag 23/6:
Gruppe A: Kamerun – Brasil 22.00 (NRK), Kroatia – Mexico 22.00 (NRK)
Gruppe B: Australia – Spania 18.00 (TV 2), Nederland – Chile 18.00 (TV 2)

Tirsdag 24/6:
Gruppe C: Japan – Colombia 22.00 (NRK), Hellas – Elfenbenskysten 22.00 (NRK)
Gruppe D: Italia – Uruguay 18.00 (TV 2), Costa Rica – England 18.00 (TV 2)

Onsdag 25/6:
Gruppe E: Sveits – Honduras 22.00 (TV 2), Ecuador – Frankrike 22.00 (TV 2)
Gruppe F: Nigeria – Argentina 18.00 (NRK), Bosnia-Hercegovina – Iran 18.00 (NRK)

Torsdag 26/6:
Gruppe G: USA – Tyskland 18.00 (NRK), Portugal – Ghana 18.00 (NRK)
Gruppe H: Belgia – Sør-Korea 22.00 (TV 2), Algerie – Russland 22.00 (TV 2)

Åttedelsfinaler:
Lørdag 28/6: 1A – 2B 18.00 (NRK), 1C – 2D 22.00 (TV 2)
Søndag 29/6: 1B – 2A 18.00 (TV 2), 1D – 2C 22.00 (NRK)
Mandag 30/6: 1E – 2F 18.00 (NRK), 1G – 2H 22.00 (TV 2)
Tirsdag 1/7: 1F – 2E 18.00 (TV 2), 1H – 2G 22.00 (NRK)

Kvartfinaler:
Fredag 4/7: 1E/2F – 1G/2H 18.00 (NRK), 1A/2B – 1C/2D 22.00 (TV 2)
Lørdag 5/7: 1F/2E – 1H/2G 18.00 (TV 2), 1B/2A – 1D/2C 22.00 (NRK)

Semifinaler:
Tirsdag 8/7: 1A/2B/1C/2D – 1E/2F/1G/2H 22.00 (TV 2)
Onsdag 9/7: 1B/2A/1D/2C – 1F/2E/1H/2G 22.00 (TV 2)

Bronsekamp:
Lørdag 12/7: 21.00 (NRK)

Finale:
Søndag 13/7: 22.00 (NRK)