Her kommer oversikten over TVsendte kamper nå i helgen, slik at DU kan planlegge «lysløypen» i god tid før ungene begynner å krangle om tvkontrollen. Mange gode kamper denne helgen, så her er det MYE å glede seg til!

FREDAG:

  • 18:00 Hertha Berlin – FC Ingolstadt 04, Eurosport 2
  • 19:00 Fredrikstad – Odd, Max
  • 20:30 Eintracht Frankfurt – Greuther Fürth, Eurosport 2
  • 20:30 Cambridge City – MK Dons, TV 2 Sport
  • 20:45 Brighton – Leeds, TV 2 Sport

LØRDAG:

 

  • 13:45 Manchester United – Arsenal, TV 2 PL1
  • 15:00 Boreham Wood – Brentford, TV 2 Sport
  • 15:30 Borussia Dortmund – Stuttgart, Eurosport 2
  • 16:00 Swansea – Chelsea, TV 2 PL1
  • 16:00 Tottenham – Wigan, TV 2 PL2
  • 16:00 Fulham – Everton, TV 2 PL3
  • 16:00 Derby – Blackpool, TV 2 Sport
  • 16:00 Malaga – Rayo Vallecano, CMore Live
  • 17:00 Paris Saint-Germain – Saint-Etienne, Viasat Fotball
  • 18:00 Tromsø – Molde, Max
  • 18:00 Barcelona – Celta Vigo , CMore Fotball
  • 18:20 Bolton – Cardiff, TV 2 Sport
  • 18:30 West Ham – Manchester City, TV 2 PL1
  • 18:30 Hamburger SV – Bayern München, Eurosport 2
  • 20:00 Real Madrid – Real Zaragoza, CMore Fotball
  • 20:45 Juventus – Inter, Canal9
  • 22:00 Valencia – Atletico Madrid, Max

SØNDAG:

 

  • 11.55 Real Sociedad – Espanyol, Cmore live
  • 12:25 Pescara – Parma, Cmore fotball
  • 12:30 Sarpsborg – Notodden, TV 2 Zebra
  • 13.30 Braintree Town – Tranmere Rovers, TV 2 SPORT 2
  • 14.30 QPR – Reading, TV 2 PL 1
  • 14.50 AIK – Malmö, Cmore live
  • 14.55 Catania – Lazio, Cmore fotball
  • 15.30 Bayer Leverkusen – Fortuna Dusseldorf, Eurosport 2
  • 17.00 Liverpool – Newcastle, TV 2 PL 1
  • 17.30 Werder Bremen – Mainz, Eurosport 2
  • 17.45  Osasuna – Valladolid, Cmore fotball
  • 18.00 Viking – Brann, TV 2 SPORT (HD)
  • 18.00 Hønefoss – Sandnes Ulf, TV 2 SPORT 2
  • 18.00 Lillestrøm – Stabæk, TV 2 SPORT 3
  • 18.00 Aalesund – Haugesund, TV 2 SPORT 4
  • 19.00 Strømsgodset – Rosenborg, TV 2 (HD)
  • 19:40 Granada – Athletic Bilbao, Cmore live
  • 20.00 São Paulo – Fluminense, TV 2 SPORT
  • 20.25 Bordeaux-Toulouse, Viasat fotball HD
  • 21:25 Sevilla – Levante, Cmore fotball

MANDAG:

  • 19.00 Sogndal – Vålerenga, TV 2 Zebra
  • 21.00 West Bromwich – Southampton, TV 2 PL 1
  • 21.25 Getafe – Real Betis, cmore fotball