Som vanlig har jeg laget en liste over helgens tvsendte kamper på «norske» kanaler. Lurer du på hva du skal gjøre på i helgen? Fortvil ikke, her går det kamper fra sent til tidlig..

FREDAG:

  • 18:00 Union Berlin – FC Köln, Eurosport 2 (Bundesliga)
  • 19:00 Viking – Strømsgodset, Max
  • 20:30 Nürnberg – Eintracht Frankfurt, Eurosport 2 (Bundesliga)
  • 20:45 Blackburn – Middlesbrough, TV 2 PL2 (Championship)
  • 20:45 Montpellier – Saint-Etienne, Viasat Fotball (Ligue 1)

LØRDAG:

  • 13:45 Swansea – Everton, TV 2 PL1
  • 15:30 Schalke 04 – Bayern München, Eurosport 2 (Bundesliga)
  • 16:00 Chelsea – Stoke, TV 2 PL1
  • 16:00 Southampton – Aston Villa, TV 2 PL3
  • 16:00 West Ham – Sunderland, TV 2 PL2
  • 16:00 Sheffield Wednesday – Bolton, TV 2 Sport
  • 16:00 LSK Kvinner – Stabæk, NRK (Toppserien)
  • 16:00 Real Zaragoza – Osasuna, CMore Live (La liga)
  • 17:00 SC Bastia – Paris Saint-Germain, Viasat Fotball (Ligue 1)
  • 18:00 Aalesund – Lillestrøm, TV 2 Sport
  • 18:00 Celta Vigo – Getafe, CMore Live (La liga)
  • 18:00 Parma – Fiorentina, CMore Fotball (Serie a)
  • 18:20 Birmingham – Barnsley, TV 2 PL1 (Championschip)
  • 20:00 Real Betis – Espanyol, CMore Fotball (La liga)
  • 20:45 Juventus – ChievoVerona, Canal9 (Serie a)
  • 22:00 Barcelona – Granada , Max (La liga)
  • 23:30 Fluminenese – Náutico, Tv2 sport (Brasiliansk)

SØNDAG:

  • 14.30 Liverpool – Manchester United, TV 2 PL 1
  • 15.00 Inter – Siena, Cmore fotball (Serie a)
  • 15.00 Kongsvinger – Sandefjord, TV 2 Zebra (Adeccoligaen)
  • 15:30 Bayer Lever. – Bor Munch, Eurosport 2 (Bundesliga)
  • 16.00 Newcastle – Norwich, TV 2 PL 2
  • 16:00 Levante – Real Socciedad, Cmore Live (La liga)
  • 17.00 Manchester City – Arsenal, TV 2 PL 1
  • 17.00 Tottenham – QPR, TV 2 PL 3
  • 18.00 A.Bilbao – Malaga, Cmore Live (La liga)
  • 18.00 Odd Grenland – Molde, TV 2 SPORT
  • 18.00 Haugesund – Sandnes Ulf, TV 2 SPORT 2
  • 18.00 Sogndal – Tromsø, TV 2 SPORT 3
  • 18.00 Stabæk – Fredrikstad, TV 2 SPORT 4
  • 19.00 Brann – Rosenborg, TV 2 (HD)
  • 20.45 Lazio – Genova, Canal9 (Serie A)
  • 21.00 Botafogo – Corinthians, TV 2 SPORT 2 (Brasiliansk)
  • 21:30 R.Vallecano – Real Madrid, Cmore fotball (La liga)
  • 23.30 Atlético-MG – Grêmio, TV 2 SPORT (Brasiliansk)

MANDAG:

  • 19.00 Vålerenga – Hønefoss, TV 2 Zebra
  • 20.45 Blackpool – Huddersfield, TV 2 PL 1 (Championchip)