Endelig helg! Og som med helg så kommer den komplette listen over alle kamper som sendes på «Norske» kanaler i løpet av helgen, fra fredag til og med mandag. Dermed kan DU planlegge ukeshandling, lørsdagsgodtkjøp, tur til den lokale puben eller middagsbesøk hos svigers, UTEN å miste godkampene.. God fotballhelg!

shocked
FREDAG:

  • IFK Göteborg – Falkenberg     C More Live 3 19.00
  • Örebro – Åtvidaberg     C More Live 4 19.00
  • Syrianska – Östersund     C More Play 19.20
  • Hannover – Stuttgart     Eurosport 2 20.30
  • Nantes – Marseille     Viasat Fotball 20.30
  • Brighton – Yeovil     TV 2 Sport Premium 20.45
  • Roma – Milan     C More Fotball 20.45
  • Elche – Levante     C More Live 21.00

LØRDAG:

  • Burnley – Ipswich     TV 2 Sport Premium 2  13.15
  • Southampton – Everton     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Wolfsburg – Freiburg     Eurosport  15.30
  • Bayern – Bremen     Eurosport 2  15.30
  • Fulham – Hull     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Wigan – Blackpool     TV 2 Sport Premium 2  16.00
  • Granada – Vallecano     C More Fotball  16.00
  • Husqvarna – GAIS     C More Play  16.00
  • Varberg – Landskrona     C More Play  16.00
  • Ajaccio – Monaco     Viasat Fotball  17.00
  • Getafe – Málaga     C More Fotball  18.00
  • Bologna – Fiorentina     CANAL9  18.00
  • Man. United – Norwich     TV 2 Sport Premium  18.30
  • Leverkusen – Dortmund     Eurosport 2  18.30
  • Real Madrid – Osasuna     C More Fotball  20.00
  • Inter – Napoli     CANAL9  20.45
  • Betis – Real Sociedad     MAX  22.00

SØNDAG:

  • Espanyol – Almería     C More Live      12.00
  • Verona – Catania     C More Fotball      12.30
  • Sunderland – Cardiff     TV 2 Sport Premium      13.00
  • Sochaux – Paris SG     Viasat Fotball      14.00
  • Tromsø – HamKam     TV 2 Zebra      15.00
  • Sandefjord – Ranheim     C More Live      15.00
  • Djurgården – Brommapojkarna     C More Live 2      15.00
  • Helsingborg – Mjällby     C More Live 4      15.00
  • Liverpool – Chelsea     TV 2 Sport Premium      15.05
  • Strømsgodset – Odd     C More Fotball      15.30
  • Augsburg – Hamburg     Eurosport 2      15.30
  • Valencia – Atlético     C More Live      17.00
  • Ljungskile – Jönköping     C More Play      17.00
  • Crystal Palace – Man. City     TV 2 Sport Premium      17.10
  • Schalke – Mönchengladbach     Eurosport 2      17.30
  • Rosenborg – Brann     C More Fotball      18.00
  • Stabæk – Bodø/Glimt     C More Live 2      18.00
  • Haugesund – Sogndal     C More Live 3      18.00
  • Sandnes Ulf – Molde     C More Live 4      18.00
  • Bryne – Tromsdalen     C SPORTS      18.00
  • Hødd – Alta     C SPORTS      18.00
  • Kristiansund BK – Fredrikstad     C SPORTS      18.00
  • Nest-Sotra – Mjøndalen     C SPORTS      18.00
  • Strømmen – Bærum     C SPORTS      18.00
  • Ullensaker/Kisa – Hønefoss     C SPORTS      18.00
  • Värnamo – Öster     C More Play      18.15
  • Start – Viking     TV 2      19.00
  • Athletic – Sevilla     C More Live      19.00
  • Atalanta – Genoa     CANAL9      20.45
  • Villarreal – Barcelona     C More Fotball      21.00
  • Lille – Bordeaux     Viasat Fotball      21.00

MANDAG:

  • Sarpsborg 08 – Vålerenga     TV 2 Zebra      19.00
  • Lillestrøm – Aalesund     C More Fotball      19.00
  • Gefle – Kalmar     C More Live 2      19.00
  • Elfsborg – Halmstad     C More Live 3      19.00
  • IFK Norrköping – Malmö     C More Live 4      19.05
  • Degerfors – Sirius     C More Play      19.20
  • Union Berlin – Kaiserslautern     Eurosport 2      20.15
  • Arsenal – Newcastle     TV 2 Sport Premium      21.00
  • Celta – Valladolid     C More Fotball      22.00