Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra søndag til mandag. Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, tur på SATS, luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! God helg!

soccer-on-tv2

 

SØNDAG

  • Real Madrid – Granada C More Fotball – kl. 12.00
  • Utrecht – Ajax Viasat Fotball – kl. 12.30
  • Burnley – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
  • IFK Göteborg – Åtvidaberg C More Live 3 – kl. 15.00
  • Falkenberg – Gefle C More Live 4 – kl. 15.00
  • Augsburg – Schalke Eurosport 2 – kl. 15.30
  • Conquense – Real Madrid Castilla TV 2 Sportskanalen – kl. 16.00
  • Sunderland – Newcastle TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
  • Valencia – Villarreal C More Live – kl. 17.00
  • Nantes – Caen Viasat Fotball – kl. 17.00
  • Hertha – Paderborn Eurosport 2 – kl. 17.30
  • Djurgården – Elfsborg C More Live 3 – kl. 17.30
  • IFK Norrköping – Örebro C More Live 4 – kl. 17.30
  • Getafe – Deportivo C More Live – kl. 19.00
  • Celta – Barcelona C More Fotball – kl. 21.00
  • Marseille – Paris SG Viasat Fotball – kl. 21.00

MANDAG

  • Watford – Middlesbrough TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
  • Fredrikstad – Brann TV 2 Zebra – kl. 15.00
  • Follo – Hønefoss C More Live – kl. 15.00
  • AIK – Halmstad C More Live 4 – kl. 15.00
  • Mjøndalen – Viking C More Fotball – kl. 15.30
  • Brentford – Nottingham TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
  • Chelsea U21 – Tottenham U21 TV 2 Sport Premium 2 – kl. 16.15
  • Strømmen – Hødd C More Play – kl. 17.30
  • Sundsvall – Malmö C More Live 4 – kl. 17.30
  • Rosenborg – Aalesund C More Fotball – kl. 18.00
  • Stabæk – Haugesund C More Live – kl. 18.00
  • Tromsø – Sarpsborg 08 C More Live 2 – kl. 18.00
  • Sandefjord – Bodø/Glimt C More Live 3 – kl. 18.00
  • Bryne – Nest-Sotra C More Play – kl. 18.00
  • Kristiansund BK – Ranheim C More Play – kl. 18.00
  • Sandnes Ulf – Jerv C More Play – kl. 18.00
  • Sogndal – Bærum C More Play – kl. 18.00
  • Åsane – Levanger C More Play – kl. 18.00
  • Wolverhampton – Leeds TV 2 Sport Premium – kl. 18.15
  • Vålerenga – Strømsgodset TV 2 – kl. 19.00
  • Espanyol – Elche C More Live – kl. 20.00
  • St. Pauli – Düsseldorf Eurosport 2 – kl. 20.15
  • Crystal Palace – Man. City TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!