I dag starter runde 3 av fotballVMs gruppespill. Her kommer en oversikt over de resterende kamper, når og hvor de sendes.

fotball-vm-2014-brasil-11

For hele listen, kan du se her, eller trykke her for å se Fotballblogg1 sin egen VMside.

Mandag 16/6
Gruppe F: Iran – Nigeria 21.00 (TV 2)
Gruppe G: Tyskland – Portugal 18.00 (TV 2), Ghana – USA 00.00 (NRK).

Tirsdag 17/6:
Gruppe H: Belgia – Algerie 18.00 (NRK), Russland – Sør-Korea 00.00 (TV 2)

Tirsdag 17/6:
Gruppe A: Brasil – Mexico 21.00 (TV 2)

Onsdag 18/6:
Gruppe A: Kamerun – Kroatia 00.00 (TV 2).
Gruppe B: Spania – Chile 21.00 (NRK), Australia – Nederland 18.00 (TV 2)

Torsdag 19/6:
Gruppe C: Colombia – Elfenbenskysten 18.00 (NRK), Japan – Hellas 00.00 (TV 2) Gruppe D: Uruguay – England 21.00 (TV 2)

Fredag 20/6:
Gruppe D: Italia – Costa Rica 18.00 (NRK)
Gruppe E: Sveits – Frankrike 21.00 (TV 2), Honduras – Ecuador 00.00 (TV 2)

Julie Strømsvåg (TV 2) og Carina Olset (NRK) skal lede sendingene fra Kontraskjæret.

Lørdag 21/6:
Gruppe F: Argentina – Iran 18.00 (TV 2), Nigeria – Bosnia-Hercegovina 00.00 (NRK).
Gruppe G: Tyskland – Ghana 21.00 (NRK).

Søndag 22/6:
Gruppe G: Portugal – USA 00.00 (NRK).
Gruppe H: Belgia – Russland 18.00 (NRK), Sør-Korea – Algerie 21.00 (TV 2)

Mandag 23/6:
Gruppe A: Kamerun – Brasil 22.00 (NRK), Kroatia – Mexico 22.00 (NRK)
Gruppe B: Australia – Spania 18.00 (TV 2), Nederland – Chile 18.00 (TV 2)

Tirsdag 24/6:
Gruppe C: Japan – Colombia 22.00 (NRK), Hellas – Elfenbenskysten 22.00 (NRK)
Gruppe D: Italia – Uruguay 18.00 (TV 2), Costa Rica – England 18.00 (TV 2)

Onsdag 25/6:
Gruppe E: Sveits – Honduras 22.00 (TV 2), Ecuador – Frankrike 22.00 (TV 2)
Gruppe F: Nigeria – Argentina 18.00 (NRK), Bosnia-Hercegovina – Iran 18.00 (NRK)

Torsdag 26/6:
Gruppe G: USA – Tyskland 18.00 (NRK), Portugal – Ghana 18.00 (NRK)
Gruppe H: Belgia – Sør-Korea 22.00 (TV 2), Algerie – Russland 22.00 (TV 2)

Åttedelsfinaler:
Lørdag 28/6: 1A – 2B 18.00 (NRK), 1C – 2D 22.00 (TV 2)
Søndag 29/6: 1B – 2A 18.00 (TV 2), 1D – 2C 22.00 (NRK)
Mandag 30/6: 1E – 2F 18.00 (NRK), 1G – 2H 22.00 (TV 2)
Tirsdag 1/7: 1F – 2E 18.00 (TV 2), 1H – 2G 22.00 (NRK)

Kvartfinaler:
Fredag 4/7: 1E/2F – 1G/2H 18.00 (NRK), 1A/2B – 1C/2D 22.00 (TV 2)
Lørdag 5/7: 1F/2E – 1H/2G 18.00 (TV 2), 1B/2A – 1D/2C 22.00 (NRK)

Semifinaler:
Tirsdag 8/7: 1A/2B/1C/2D – 1E/2F/1G/2H 22.00 (TV 2)
Onsdag 9/7: 1B/2A/1D/2C – 1F/2E/1H/2G 22.00 (TV 2)

Bronsekamp:
Lørdag 12/7: 21.00 (NRK)

Finale:
Søndag 13/7: 22.00 (NRK)