Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Amiens – Paris SG – Kanal: Viasport 2 – kl. 20.45
Brighton – Manchester United – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Sevilla – Real Sociedad – Kanal: Viasport 1 – kl. 21.00

LØRDAG

Girona – Eibar – Kanal: Viasport 1 – kl. 13.00
Stoke – Crystal Palace – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Hammarby – Sundsvall – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 14.00
HamKam – Strømmen – Kanal: Eurosport Norge – kl. 15.30
West Bromwich – Tottenham – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Leicester – West Ham – Kanal: TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Bournemouth – Swansea – Kanal: TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Watford – Newcastle – Kanal: TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Östersund – IFK Norrköping – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 16.00
Athletic – Betis – Kanal: Viasport 1 – kl. 16.15
Rosenborg – Ranheim TF – Kanal: Eurosport Norge – kl. 18.00
AC Milan – Verona – Kanal: Viasport 2 – kl. 18.00
Everton – Southampton – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Celta – Deportivo – Kanal: Viasport 1 – kl. 18.30
Villarreal – Valencia – Kanal: Viasport 1 – kl. 20.45
Juventus – Bologna – Kanal: Viasport 2 – kl. 20.45

SØNDAG

Málaga – Alavés – Kanal: Viasport 1 – kl. 12.00
Udinese – Inter – Kanal: Viasport 2 – kl. 12.30
Manchester City – Huddersfield – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Aalesund – Mjøndalen – Kanal: Eurosport Norge – kl. 15.00
Lazio – Atalanta – Kanal: Viasport + – kl. 15.00
Napoli – Torino – Kanal: Viasport 2 – kl. 15.00
Brommapojkarna – Djurgården – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Dalkurd – Kalmar – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 15.00
Atlético – Espanyol – Kanal: Viasport 1 – kl. 16.15
Caen – Monaco – Kanal: Viasport + – kl. 17.00
Chelsea – Liverpool – Kanal: TV 2 Sport Premium – kl. 17.30
Arsenal – Burnley – Kanal: TV 2 Sport Premium 2 kl. 19.30
Elfsborg – AIK – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Trelleborg – Häcken – Kanal: TV 2 Sumo – kl. 17.30
Vålerenga – Haugesund – Kanal: Eurosport Norge – kl. 18.00
Bodø/Glimt – Strømsgodset – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Kristiansund BK – Stabæk – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Lillestrøm – Sandefjord – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Odd – Start – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Florø – Ullensaker/Kisa – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Jerv – Åsane – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Nest-Sotra – Levanger – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Sogndal – Sandnes Ulf – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Tromsdalen – Kongsvinger – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Viking – Notodden – Kanal: Eurosport Player – kl. 18.00
Sassuolo – Sampdoria – Kanal: Viasport 2 – kl. 18.00
Las Palmas – Getafe – Kanal: Viasport 1 – kl. 18.30
Brann – Tromsø – Kanal: Eurosport Norge – kl. 20.00
Barcelona – Real Madrid – Kanal: Viasport 1 – kl. 20.45
Cagliari – Roma – Kanal: Viasport 2 – kl. 20.45
Marseille – Nice – Kanal: Viasport 3 – kl. 21.05

MANDAG

Sarpsborg 08 – Molde – Kanal: MAX – kl. 19.00
Leganés – Levante – Kanal: Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!