Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

SønderjyskE – Midtjylland Viaplay – kl. 19.00
Birmingham – Cardiff Viasport 3 – kl. 20.45
Lyon – Monaco Viasport 2 – kl. 20.45
Espanyol – Levante Viasport 1 – kl. 21.00

LØRDAG

Athletic – Sevilla Viasport 1 – kl. 13.00
Liverpool – Manchester United TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Halmstad – IFK Göteborg TV 2 Sportskanalen – kl. 14.00
Klepp – Medkila Dagbladet.no – kl. 15.00
Vålerenga – Trondheims-Ørn Dagbladet.no – kl. 15.00
Tromsø – Rosenborg MAX – kl. 15.30
Manchester City – Stoke TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Crystal Palace – Chelsea TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Tottenham – Bournemouth TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Burnley – West Ham TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Swansea – Huddersfield TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Leeds – Reading Viasport 3 – kl. 16.00
Nordsjælland – Randers Viaplay – kl. 16.00
Östersund – Örebro TV 2 Sportskanalen – kl. 16.00
Arna-Bjørnar – Røa Dagbladet.no – kl. 16.00
Getafe – Real Madrid Viasport 1 – kl. 16.15
Dijon – Paris SG Viasport + – kl. 17.00
Strømsgodset – Odd Eurosport Norge – kl. 18.00
Juventus – Lazio Viasport 2 – kl. 18.00
Watford – Arsenal TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Wolverhampton – Aston Villa Viasport 3 – kl. 18.30
Alavés – Real Sociedad Viasport 1 – kl. 18.30
Atlético – Barcelona Viasport 1 – kl. 20.45
Roma – Napoli Viasport 2 – kl. 20.45
Vasco da Gama – Botafogo Viaplay – kl. 24.00

SØNDAG

Eibar – Deportivo Viasport + – kl. 12.00
Sandviken – Grand Bodø Dagbladet.no – kl. 12.00
Fiorentina – Udinese Viasport 2 – kl. 12.30
Kolbotn – LSK Kvinner Dagbladet.no – kl. 13.00
Derby – Nottingham Viasport 3 – kl. 14.15
Brighton – Everton TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Bodø/Glimt – Levanger Eurosport Norge – kl. 15.00
Elverum – Kongsvinger Eurosport Player – kl. 15.00
Florø – Åsane Eurosport Player – kl. 15.00
Tromsdalen – Strømmen Eurosport Player – kl. 15.00
Bologna – SPAL Viaplay – kl. 15.00
Crotone – Torino Viaplay – kl. 15.00
Sassuolo – Chievo Viaplay – kl. 15.00
Cagliari – Genoa Viasport + – kl. 15.00
Sampdoria – Atalanta Viasport 2 – kl. 15.00
AIK – Jönköping TV 2 Sportskanalen – kl. 15.00
Girona – Villarreal Viasport 1 – kl. 16.15
Stabæk – Avaldsnes NRK1 – kl. 16.30
Southampton – Newcastle TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Montpellier – Nice Viasport + – kl. 17.00
Elfsborg – Sundsvall TV 2 Sumo – kl. 17.30
Sirius – Djurgården TV 2 Sportskanalen – kl. 17.30
Vålerenga – Aalesund Eurosport Norge – kl. 18.00
Haugesund – Sandefjord Eurosport Player – kl. 18.00
Kristiansund BK – Viking Eurosport Player – kl. 18.00
Lillestrøm – Sogndal Eurosport Player – kl. 18.00
Mjøndalen – Fredrikstad Eurosport Player – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Arendal Eurosport Player – kl. 18.00
Ullensaker/Kisa – Jerv Eurosport Player – kl. 18.00
OB – FC København Viaplay – kl. 18.00
Málaga – Leganés Viasport 1 – kl. 18.30
Molde – Brann Eurosport Norge – kl. 20.00
Betis – Valencia Viasport 1 – kl. 20.45
Inter – Milan Viasport 2 – kl. 20.45
Bahia – Corinthians Viaplay – kl. 23.00

MANDAG

Sarpsborg 08 – Stabæk MAX – kl. 19.00
Verona – Benevento Viasport 2 – kl. 20.45
Leicester – West Bromwich TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Las Palmas – Celta Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!