Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

FREDAG

Derby – Hull Viasport 3 – kl. 20.45
Metz – Paris SG Viasport + – kl. 20.45
Leganés – Getafe Viasport 1 – kl. 21.00

LØRDAG

Real Madrid – Levante Viasport 1 – kl. 13.00
Manchester City – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Vålerenga – Kolbotn NRK1 – kl. 15.00
Grand Bodø – Medkila Dagbladet.no – kl. 15.00
LSK Kvinner – Røa Dagbladet.no – kl. 15.00
Stabæk – Arna-Bjørnar Dagbladet.no – kl. 15.00
Everton – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Arsenal – Bournemouth TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Leicester – Chelsea TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Brighton – West Bromwich TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
Southampton – Watford TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Bolton – Middlesbrough Viasport 2 – kl. 16.00
Östersund – Eskilstuna TV 2 Sumo – kl. 16.00
Valencia – Atlético Viasport 1 – kl. 16.15
Nice – Monaco Viasport + – kl. 17.00
Brann – Sogndal Eurosport Norge – kl. 18.00
Juventus – Chievo Viasport 2 – kl. 18.00
Stoke – Manchester United TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Sheffield Wednesday – Nottingham Viasport 3 – kl. 18.30
Sevilla – Eibar Viasport 1 – kl. 18.30
Barcelona – Espanyol Viasport 1 – kl. 20.45
Sampdoria – Roma Viasport 2 – kl. 20.45

SØNDAG

Deportivo – Real Sociedad Viasport + – kl. 12.00
Inter – SPAL Viasport 2 – kl. 12.30
Heerenveen – PSV Eindhoven Viasport 1 – kl. 12.30
Burnley – Crystal Palace TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Mjøndalen – Ranheim Eurosport Norge – kl. 15.00
Elverum – Fredrikstad Eurosport Player – kl. 15.00
Florø – Arendal Eurosport Player – kl. 15.00
Tromsdalen – Ullensaker/Kisa Eurosport Player – kl. 15.00
Åsane – Jerv Eurosport Player – kl. 15.00
Verona – Fiorentina Viasport + – kl. 15.00
Lazio – Milan Viasport 2 – kl. 15.00
Elfsborg – Kalmar TV 2 Sumo – kl. 15.00
Örebro – Malmö TV 2 Sumo – kl. 15.00
Hammarby – AIK TV 2 Sport Premium 2 – kl. 15.00
Avaldsnes – Sandviken Dagbladet.no – kl. 15.00
Trondheims-Ørn – Klepp Dagbladet.no – kl. 16.00
Athletic – Girona Viasport 1 – kl. 16.15
Swansea – Newcastle TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Lyon – Guingamp Viasport + – kl. 17.00
Jönköping – IFK Norrköping TV 2 Sumo – kl. 17.30
Vålerenga – Sarpsborg 08 Eurosport Norge – kl. 18.00
Aalesund – Stabæk Eurosport Player – kl. 18.00
Haugesund – Lillestrøm Eurosport Player – kl. 18.00
Kristiansund BK – Tromsø Eurosport Player – kl. 18.00
Sandefjord – Viking Eurosport Player – kl. 18.00
Kongsvinger – Strømmen Eurosport Player – kl. 18.00
Sandnes Ulf – Levanger Eurosport Player – kl. 18.00
Benevento – Torino Viasport 2 – kl. 18.00
Celta – Alavés Viasport 1 – kl. 18.30
Strømsgodset – Rosenborg Eurosport Norge – kl. 20.00
Villarreal – Betis Viasport 1 – kl. 20.45
Bologna – Napoli Viasport 2 – kl. 20.45

MANDAG

Molde – Odd MAX – kl. 19.00
IFK Göteborg – Djurgården TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.00
West Ham – Huddersfield TV 2 Sport Premium – kl. 21.00
Málaga – Las Palmas Viasport 1 – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!