Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra fredag til mandag. Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, tur på SATS, luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! God helg!

soccer-on-tv2

FREDAG

  • Mjøndalen – Molde TV 2 Zebra – kl. 19.00
  • Porto – Penafiel Viasat Fotball – kl. 21.30

LØRDAG

  • Hamburg – Schalke Eurosport 2 – kl. 15.30
  • Frej – GAIS C SPORTS – kl. 16.00
  • Jönköping – Athletic C SPORTS – kl. 16.00
  • Juventus – Napoli C More Live 2 – kl. 18.00
  • Syrianska – Utsikten C SPORTS – kl. 18.00
  • Barcelona – Deportivo C More Fotball – kl. 18.30
  • Granada – Atlético C More Live – kl. 18.30
  • Celta – Espanyol C SPORTS – kl. 18.30
  • Málaga – Sevilla C More Live 3 – kl. 18.30
  • Almería – Valencia C More Live 4 – kl. 18.30
  • Southend – Wycombe TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
  • Real Madrid – Getafe MAX – kl. 20.30
  • Genoa – Inter C More Live – kl. 20.45
  • Lorient – Monaco Viasat Fotball – kl. 21.00

SØNDAG

  • Empoli – Sampdoria C More Fotball – kl. 12.30
  • Vitesse – Zwolle Viasat Fotball – kl. 12.30
  • Celtic – Inverness C More Live – kl. 13.30
  • Palermo – Fiorentina C More Fotball – kl. 15.00
  • Örebro – Gefle C More Live 3 – kl. 15.00
  • Halmstad – IFK Göteborg C More Live 4 – kl. 15.00
  • Feyenoord – Heerenveen Viasat Fotball – kl. 15.30
  • Arsenal – West Bromwich TV 2 Sumo – kl. 16.00
  • Aston Villa – Burnley TV 2 Sumo – kl. 16.00
  • Crystal Palace – Swansea TV 2 Sumo – kl. 16.00
  • Everton – Tottenham TV 2 Sumo – kl. 16.00
  • Leicester – QPR TV 2 Sumo – kl. 16.00
  • Man. City – Southampton TV 2 Sumo – kl. 16.00
  • Stoke – Liverpool TV 2 Sumo – kl. 16.00
  • Hull – Man. United TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
  • Newcastle – West Ham TV 2 Sport Premium 2 – kl. 16.00
  • Chelsea – Sunderland TV 2 Sport Premium 3 – kl. 16.00
  • Östersund – Assyriska C SPORTS – kl. 16.00
  • Brommapojkarna – Varberg C SPORTS – kl. 17.00
  • Ljungskile – Ängelholm C SPORTS – kl. 17.00
  • Åtvidaberg – Elfsborg C More Live 3 – kl. 17.30
  • Kalmar – Malmö C More Live 4 – kl. 17.30
  • Haugesund – Strømsgodset C More Fotball – kl. 18.00
  • Preston – Swindon TV 2 Sport Premium 2 – kl. 18.30
  • Milan – Torino C More Fotball – kl. 20.45

MANDAG

  • Sandnes Ulf – Sogndal TV 2 Zebra – kl. 15.00
  • Tromsø – Odd C More Fotball – kl. 15.30
  • Lillestrøm – Bodø/Glimt C More Live – kl. 15.30
  • Middlesbrough – Norwich TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
  • Lokomotiv Moskva – Kuban Krasnodar Viasat Fotball – kl. 17.30
  • Stabæk – Rosenborg C More Fotball – kl. 18.00
  • Aalesund – Viking C More Live – kl. 18.00
  • Bryne – Hødd C SPORTS – kl. 18.00
  • Fredrikstad – Follo C SPORTS – kl. 18.00
  • Kristiansund BK – Bærum C SPORTS – kl. 18.00
  • Nest-Sotra – Hønefoss C SPORTS – kl. 18.00
  • Ranheim – Jerv C SPORTS – kl. 18.00
  • Åsane – Strømmen C SPORTS – kl. 18.00
  • Lazio – Roma C More Live 4 – kl. 18.00
  • Sundsvall – IFK Norrköping C SPORTS – kl. 19.00
  • Helsingborg – Hammarby C More Live 2 – kl. 19.00
  • Häcken – Falkenberg C More Live 3 – kl. 19.00
  • Djurgården – AIK C More Live 4 – kl. 19.05
  • CSKA Moskva – Rubin Viasat Fotball – kl. 19.45
  • Sandefjord – Vålerenga TV 2 Zebra – kl. 20.00
  • Start – Sarpsborg 08 C More Fotball – kl. 20.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!