Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra lørdag til mandag. Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, tur på SATS, luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! God helg!

soccer-on-tv2

 

Lørdag

  • Ipswich – Norwich TV 2 Sport Premium 2 – kl. 13.15
  • Everton – Sunderland TV 2 Sport Premium – kl. 13.45
  • Mjøndalen – Tromsø C More Fotball – kl. 15.30
  • Mönchengladbach – Leverkusen Eurosport 2 – kl. 15.30
  • Newcastle – West Bromwich TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
  • Leicester – Southampton Opptak SP kl. 21.30
  • Hull – Burnley Opptak SP 3 kl. 20.30
  • Stoke – Tottenham Opptak SP 3 kl. 22.30
  • Aston Villa – West Ham Opptak SP 2 kl. 22.45
  • Granada – Córdoba C More Live – kl. 16.00
  • Degerfors – Frej C SPORTS – kl. 16.00
  • Utsikten – Brommapojkarna C SPORTS – kl. 16.00
  • Varberg – Assyriska C SPORTS – kl. 16.00
  • Caen – Lyon Viasat Fotball – kl. 17.00
  • Rosenborg – Lillestrøm C More Fotball – kl. 18.00
  • Brann – Sandnes Ulf TV 2 Zebra – kl. 18.00
  • Strømmen – Hønefoss C SPORTS – kl. 18.00
  • Barcelona – Real Sociedad MAX – kl. 18.00
  • Juventus – Cagliari C SPORTS – kl. 18.00
  • Helsingborg – Gefle C More Live 3 – kl. 18.00
  • Crystal Palace – Man. United TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
  • Stuttgart – Mainz Eurosport 2 – kl. 18.30
  • Vålerenga – Stabæk TV 2 Zebra – kl. 20.00
  • Real Madrid – Valencia C More Fotball – kl. 20.00
  • Bordeaux – Nantes Viasat Fotball – kl. 20.00
  • Milan – Roma C More Live – kl. 20.45
  • Plymouth – Wycombe TV 2 Sport Premium 2 – kl. 20.45
  • Athletic – Deportivo C More Fotball – kl. 22.00

Søndag

  • Levante – Atlético C More Live – kl. 12.00
  • Chievo – Verona C More Fotball – kl. 12.30
  • Preston – Chesterfield TV 2 Sport Premium 2 – kl. 13.15
  • Man. City – QPR TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
  • Feyenoord – Vitesse Viasat Fotball – kl. 14.30
  • Fredrikstad – Ranheim C More Live – kl. 15.00
  • Falkenberg – Halmstad C More Live 4 – kl. 15.00
  • Sandefjord – Aalesund C More Fotball – kl. 15.30
  • Paderborn – Wolfsburg Eurosport 2 – kl. 15.30
  • Aberdeen – Celtic C More Live 2 – kl. 15.30
  • Ängelholm – Värnamo C SPORTS – kl. 16.00
  • Chelsea – Liverpool TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
  • Villarreal – Elche C More Live – kl. 17.00
  • Saint-Étienne – Nice Viasat Fotball – kl. 17.00
  • Köln – Schalke Eurosport 2 – kl. 17.30
  • AIK – IFK Norrköping C More Live 4 – kl. 17.30
  • Viking – Odd C More Fotball – kl. 18.00
  • Bodø/Glimt – Strømsgodset C More Live 2 – kl. 18.00
  • Sarpsborg 08 – Haugesund C More Live 3 – kl. 18.00
  • Bærum – Levanger C SPORTS – kl. 18.00
  • Follo – Kristiansund BK C SPORTS – kl. 18.00
  • Hødd – Nest-Sotra C SPORTS – kl. 18.00
  • Jerv – Bryne C SPORTS – kl. 18.00
  • Sogndal – Åsane C SPORTS – kl. 18.00
  • Väsby – Östersund C SPORTS – kl. 18.00
  • Almería – Málaga C More Live – kl. 19.00
  • Stevenage – Southend TV 2 Sport Premium 2 – kl. 19.35
  • Molde – Start TV 2 Zebra – kl. 20.00
  • Lazio – Inter C More Fotball – kl. 20.45
  • Celta – Sevilla C More Live – kl. 21.00
  • Marseille – Monaco Viasat Fotball – kl. 21.00

Mandag

  • Hammarby – Sundsvall C More Live 2 – kl. 19.00
  • Åtvidaberg – Djurgården C More Live 4 – kl. 19.00
  • Sirius – GAIS C SPORTS – kl. 19.00
  • Elfsborg – Malmö C More Live 3 – kl. 19.05
  • Karlsruhe – Darmstadt Eurosport 2 – kl. 20.15
  • Vallecano – Getafe C More Live – kl. 20.45
  • Genoa – Torino C More Fotball – kl. 20.45
  • Swindon – Sheffield U. TV 2 Sport Premium 2 – kl. 20.45
  • Arsenal – Swansea TV 2 Sport Premium – kl. 21.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!