Her kommer oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra i dag og til og med mandag.

Dermed kan du planlegge ukeshandling, middag med svigers, tur på butikken, kino med kjæresten, når du må stå over trening pga «strekk», luftetur med bikkjen osv. uten at det går utover en real godbit! Fotballblogg1 ønsker deg en riktig så flott helg!

Tv-fotballen finner du på www.fotballblogg1.com!

 

Lørdag

Espanyol – Eibar Viasat Fotball – kl. 13.00
Bournemouth – Tottenham TV 2 Sport Premium – kl. 13.30
Stabæk – Sarpsborg 08 TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
Arsenal – Middlesbrough TV 2 Sport Premium – kl. 16.00
Swansea – Watford TV 2 Sport Premium kl. 21.00
Burnley – Everton TV 2 Sport Premium 2 kl. 18.15
Leicester – Crystal Palace TV 2 Sport Premium 3 kl. 18.15
Hull – Stoke TV 2 Sport Premium 2 kl. 20.05
West Ham – Sunderland TV 2 Sport Premium 3 kl. 20.05
Bristol City – Blackburn Eurosport Norge – kl. 16.00
Malmö – Östersund TV 2 Sport Premium 6 – kl. 16.00
Valencia – Barcelona Viasat Fotball – kl. 16.15
Brann – Molde TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Sampdoria – Genoa Viasat Sport – kl. 18.00
Liverpool – West Bromwich TV 2 Sport Premium – kl. 18.30
Nottingham – Cardiff Eurosport Norge – kl. 18.30
Real Sociedad – Alavés Viasat Fotball – kl. 18.30
Bayern – Mönchengladbach Dplay – kl. 18.30
Bordeaux – Nancy Viasat Sport – kl. 20.00
Nantes – Rennes Viasat Sport – kl. 20.00
Granada – Sporting Gijón Viasat Fotball – kl. 20.45

Søndag

Celta – Deportivo Viasat Fotball – kl. 12.00
Udinese – Pescara Viasat Sport – kl. 12.30
Jerv – Kristiansund BK TV 2 Zebra – kl. 13.00
Fredrikstad – Kongsvinger TV 2 Sumo – kl. 13.00
Hødd – Strømmen TV 2 Sumo – kl. 13.00
Mjøndalen – KFUM Oslo TV 2 Sumo – kl. 13.00
Raufoss – Levanger TV 2 Sumo – kl. 13.00
Ullensaker/Kisa – Ranheim TV 2 Sumo – kl. 13.00
Åsane – Sandnes Ulf TV 2 Sumo – kl. 13.00
Sandefjord – Bryne TV 2 Sport Premium 4 – kl. 13.00
St. Johnstone – Dundee TV 2 Sport Premium 5 – kl. 13.00
Man. City – Southampton TV 2 Sport Premium – kl. 14.30
Feyenoord – Ajax Viasat Sport – kl. 14.30
Örebro – Helsingborg TV 2 Sport Premium 7 – kl. 15.00
IFK Norrköping – Falkenberg TV 2 Sport Premium 8 – kl. 15.00
Tromsø – Vålerenga TV 2 Sport Premium 4 – kl. 15.30
Leipzig – Bremen Eurosport Norge – kl. 15.30
Sevilla – Atlético Viasat Fotball – kl. 16.15
Chelsea – Man. United TV 2 Sport Premium – kl. 17.00
Schalke – Mainz Eurosport Norge – kl. 17.30
Hammarby – Elfsborg TV 2 Sport Premium 7 – kl. 17.30
Häcken – Kalmar TV 2 Sport Premium 8 – kl. 17.30
Rosenborg – Odd TV 2 Sport Premium 4 – kl. 18.00
Lillestrøm – Start TV 2 Sport Premium 5 – kl. 18.00
Haugesund – Bodø/Glimt TV 2 Sport Premium 6 – kl. 18.00
Bologna – Sassuolo Viasat Sport – kl. 18.00
Villarreal – Las Palmas Viasat Fotball – kl. 18.30
Sogndal – Strømsgodset TV 2 Zebra – kl. 20.00
Roma – Palermo Viasat Fotball – kl. 20.45
Paris SG – Marseille Viasat Sport – kl. 20.45

Mandag

Bury – Bolton Eurosport Norge – kl. 20.45

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!