Det hektiske juleprogrammet starter 21. desember. Da møtes Wolverhampton og Liverpool på Molineux. Tottenham spiller kamp både 23. og 26. desember.

Manchester United får kun to dager med hvile mellom hjemmekampen mot Bournemouth 30. desember og bortemøtet med Newcastle 2. januar.

Slik ser Boxing Day (26. desember) ut: Fulham – Wolverhampton (13.30), Burnley – Everton, Crystal Palace – Cardiff, Leicester – Manchester C., Liverpool – Newcastle, Manchester U. – Huddersfield, Tottenham – Bournemouth, Brighton – Arsenal (18.15), Watford – Chelsea (20.30).

Tidene under er i ENGELSK tid (Legg til 1 time):

Friday, 30 November 2018

20:00 Cardiff City v Wolves (Sky Sports)

Saturday, 1 December 2018

17:30 Southampton v Man Utd (BT Sport)

Sunday, 2 December 2018

12:00 Chelsea v Fulham (Sky Sports)
14:05 Arsenal v Spurs (Sky Sports)
16:15 Liverpool v Everton (Sky Sports)

Tuesday, 4 December

20:00 Watford v Man City (BT Sport)

Wednesday, 5 December 2018

19:45 Burnley v Liverpool*
19:45 Fulham v Leicester City*
19:45 Wolves v Chelsea*
*Due to clubs’ fixtures moving to 2 Dec
20:00 Man Utd v Arsenal (BT Sport)

Saturday, 8 December 2018

12:30 AFC Bournemouth v Liverpool (Sky Sports)
17:30 Chelsea v Man City (BT Sport)
19:45 Leicester City v Spurs (BT Sport)

Sunday, 9 December 2018

16:00 Newcastle United v Wolves (Sky Sports)

Monday, 10 December 2018

20:00 Everton v Watford (Sky Sports) 

Saturday, 15 December 2018

12:30 Man City v Everton (Sky Sports)
17:30 Fulham v West Ham (BT Sport)

Sunday, 16 December 2018

13:30 Brighton v Chelsea*
*due to UEFA Europa League tie
13:30 Southampton v Arsenal (Sky Sports)
16:00 Liverpool v Man Utd (Sky Sports)

Friday, 21 December 2018

20:00 Wolves v Liverpool (Sky Sports)

Saturday, 22 December 2018

12:30 Arsenal v Burnley (Sky Sports)
17:30 Cardiff City v Man Utd (BT Sport)

Sunday, 23 December 2018

16:00 Everton v Spurs (Sky Sports)

Wednesday, 26 December 2018

12:30 Fulham v Wolves (Sky Sports)
17:15 Brighton v Arsenal (Sky Sports)
19:30 Watford v Chelsea (Sky Sports)

Thursday, 27 December

19:45 Southampton v West Ham (Sky Sports) 

Saturday, 29 December 2018

17:30 Liverpool v Arsenal (BT Sport)

Sunday, 30 December

12:00 Crystal Palace v Chelsea (Sky Sports)
14:15 Burnley v West Ham*
*Due to West Ham playing on 27 Dec
14:15 Southampton v Man City (Sky Sports)
16:30 Man Utd v AFC Bournemouth (Sky Sports)

Tuesday, 1 January 2019

12:30 Everton v Leicester City (Sky Sports)
17:30 Cardiff City v Spurs (Sky Sports)

Wednesday, 2 January 2019

19:45 AFC Bournemouth v Watford*
19:45 Chelsea v Southampton*
19:45 Huddersfield Town v Burnley*
19:45 West Ham United v Brighton*
19:45 Wolves v Crystal Palace*
*Due to clubs’ fixtures moving to 30 Dec
20:00 Newcastle United v Man Utd (Sky Sports)

Thursday, 3 January 2019

20:00 Man City v Liverpool (Sky Sports)

Saturday, 12 January 2019

12:30 West Ham v Arsenal (Sky Sports)
17:30 Chelsea v Newcastle United (BT Sport)

Sunday, 13 January 2019

14:15 Everton v AFC Bournemouth (Sky Sports)
16:30 Spurs v Man Utd (Sky Sports)

Monday, 14 January 2019

20:00 Man City v Wolves (Sky Sports)*
*Should either club have an FA Cup third-round replay, this will revert to 13 January, 12:00 on Sky Sports

Saturday, 19 January 2019

12:30 Wolves v Leicester City (Sky Sports)
17:30 Arsenal v Chelsea (BT Sport)

Sunday, 20 January 2019

13:30 Huddersfield Town v Man City (Sky Sports)
16:00 Fulham v Spurs (Sky Sports)

Tuesday, 29 January 2019

20:00 Newcastle United v Man City (BT Sport)

Wednesday, 30 January 2019

20:00 Liverpool v Leicester City (BT Sport)

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!