Her er TV-oppsett for Eliteserie-sesongen – på Eurosport Norge, MAX, Eurosport Pluss-kanalene og Eurosport Player.

Runde 14: 
Lørdag 23. juni, 18.00: Molde – Stabæk | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 24. juni, 18.00: Sarpsborg 08 – Tromsø | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 24. juni, 18.00: Bodø/Glimt – Sandefjord | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 24. juni, 18.00: Haugesund – Lillestrøm | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 24. juni, 18.00: Start – Kristiansund | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 24. juni, 18.00: Strømsgodset – Ranheim | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 24. juni, 20.00: Rosenborg – Vålerenga | Eurosport Norge og Eurosport Player
Mandag 25. juni, 19.00: Odd – Brann | MAX og Eurosport Player

Runde 15: 
Lørdag 30. juni, 18.00: Vålerenga – Bodø/Glimt | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 1. juli, 18.00: Brann – Molde | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 1. juli, 18.00: Kristiansund – Sarpsborg 08 | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 1. juli, 18.00: Ranheim – Start | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 1. juli, 18.00: Sandefjord – Rosenborg | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 1. juli, 18.00: Tromsø – Odd | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 1. juli, 20.00: Stabæk – Haugesund | Eurosport Norge og Eurosport Player
Mandag 2. juli, 18.00: Lillestrøm – Strømsgodset | MAX og Eurosport Player

Runde 16: 
Lørdag 7. juli, 18.00: Rosenborg – Tromsø | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 8. juli, 18.00: Odd – Lillestrøm | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 8. juli, 18.00: Bodø/Glimt – Brann | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 8. juli, 18.00: Haugesund – Sandefjord | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 8. juli, 18.00: Sarpsborg 08 – Ranheim | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 8. juli, 18.00: Start – Stabæk | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 8. juli, 20.00: Molde – Vålerenga | Eurosport Norge og Eurosport Player
Mandag 9. juli, 19.00: Strømsgodset – Kristiansund | MAX og Eurosport Player

 

Høsten:

Runde 17 
Lørdag 4. august, 18.00: Ranheim – Rosenborg | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 5. august, 18.00: Kristiansund – Odd | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 5. august, 18.00: Lillestrøm – Molde | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 5. august, 18.00: Stabæk – Sarpsborg 08 | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 5. august, 18.00: Strømsgodset – Bodø/Glimt | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 5. august, 18.00: Tromsø – Haugesund | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 5. august, 18.00: Vålerenga – Sandefjord | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Mandag 6. august, 19.00: Brann – Start | MAX og Eurosport Player

Runde 18
Fredag 10. august, 19.00: Sandefjord – Tromsø | Eurosport Norge og Eurosport Player
Lørdag 11. august, 18.00: Rosenborg – Stabæk | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 12. august, 18.00: Bodø/Glimt – Kristiansund | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 12. august, 18.00: Molde – Brann | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 12. august, 18.00: Sarpsborg 08 – Lillestrøm | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 12. august, 18.00: Start – Ranheim | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 12. august, 18.00: Haugesund – Vålerenga | MAX og Eurosport Player
Søndag 12. august, 20.00: Odd – Strømsgodset | Eurosport Norge og Eurosport Player

Runde 19
Lørdag 18. august, 18.00: Kristiansund – Rosenborg | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 19. august, 18.00: Brann – Sarpsborg 08 | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 19. august, 18.00: Lillestrøm – Haugesund | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 19. august, 18.00: Ranheim – Sandefjord | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 19. august, 18.00: Stabæk – Molde | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 19. august, 18.00: Strømsgodset – Start | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 19. august, 20.00: Vålerenga – Tromsø | Eurosport Norge og Eurosport Player
Mandag 20. august, 19.00: Bodø/Glimt – Odd | MAX og Eurosport Player

Runde 20
Lørdag 25. august, 18.00: Rosenborg – Strømsgodset | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Lørdag 25. august, 18.00: Tromsø – Bodø/Glimt (Derbylørdag) | Eurosport Norge og Eurosport Player 
Søndag 26. august, 18.00: Haugesund – Stabæk | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 26. august, 18.00: Molde – Ranheim | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 26. august, 18.00: Sandefjord – Lillestrøm | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 26. august, 18.00: Sarpsborg 08 – Kristiansund | Eurosport Norge og Eurosport Player
Mandag 27. august, 19.00: Start – Odd | MAX og Eurosport Player
Søndag 26. august, 20.00: Vålerenga – Brann (Supersøndag) | TVNorge og Eurosport Player

** Breddekampen: 
Søndag 26. august, 15.00: Grüner – Sagene | Eurosport Norge og Eurosport Player

Runde 21 
Lørdag 1. september, 15.30: Strømsgodset – Tromsø | MAX og Eurosport Player
Lørdag 1. september, 18.00: Stabæk – Sandefjord | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 2. september, 18.00: Bodø/Glimt – Sarpsborg 08 | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 2. september, 18.00: Brann – Ranheim | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 2. september, 18.00: Kristiansund – Start | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 2. september, 18.00: Odd – Molde | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 2. september, 18.00: Rosenborg – Haugesund | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 2. september, 20.00: Lillestrøm – Vålerenga | Eurosport Norge og Eurosport Player

Runde 22 
Lørdag 15. september, 18.00: Haugesund – Brann (Derbylørdag) | Eurosport Norge og Eurosport Player 
Søndag 16. september, 18.00: Ranheim – Strømsgodset | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 16. september, 18.00: Sandefjord – Bodø/Glimt | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 16. september, 18.00: Sarpsborg 08 – Odd | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 16. september, 18.00: Start – Lillestrøm | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 16. september, 18.00: Tromsø – Stabæk | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 16. september, 20.00: Vålerenga – Rosenborg (Supersøndag) | TVNorge og Eurosport Player
Mandag 17. september, 19.00: Molde – Kristiansund | MAX og Eurosport Player

* Breddekampen:
Søndag 15. september, 15.00: Rommen – Veitvedt | Eurosport Norge og Eurosport Player

Runde 23 
Lørdag 22. september, 18.00: Odd – Vålerenga | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 23. september, 18.00: Bodø/Glimt – Start | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 23. september, 18.00: Brann – Sandefjord | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 23. september, 18.00: Kristiansund – Haugesund | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 23. september, 18.00: Stabæk – Ranheim | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 23. september, 18.00: Strømsgodset – Molde | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 23. september, 20.00: Rosenborg – Sarpsborg 08 | Eurosport Norge og Eurosport Player
Mandag 24. september, 19.00: Lillestrøm – Tromsø | MAX og Eurosport Player

Runde 24
Lørdag 29. september, 18.00: Sandefjord – Odd | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 30. september, 18.00: Haugesund – Bodø/Glimt | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 30. september, 18.00: Lillestrøm – Stabæk | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 30. september, 18.00: Ranheim – Kristiansund | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 30. september, 18.00: Tromsø – Brann | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 30. september, 18.00: Vålerenga – Start | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 30. september, 20.00: Molde – Rosenborg | Eurosport Norge og Eurosport Player
Mandag 1. oktober, 19.00: Sarpsborg 08 – Strømsgodset | MAX og Eurosport Player

Runde 25
Lørdag 6. oktober, 15.30: Stabæk – Vålerenga | MAX og Eurosport Player
Lørdag 6. oktober, 18.00: Strømsgodset – Haugesund | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 7. oktober, 18.00: Bodø/Glimt – Molde | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 7. oktober, 18.00: Kristiansund – Tromsø | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 7. oktober, 18.00: Odd – Ranheim | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 7. oktober, 18.00: Rosenborg – Sandefjord | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 7. oktober, 18.00: Start – Sarpsborg 08 | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 7. oktober, 20.00: Brann – Lillestrøm | Eurosport Norge og Eurosport Player

Runde 26
Lørdag 20. oktober, 18.00: Sandefjord – Strømsgodset | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 21. oktober, 18.00: Haugesund – Odd | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 21. oktober, 18.00: Lillestrøm – Rosenborg | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 21. oktober, 18.00: Ranheim – Bodø/Glimt | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 21. oktober, 18.00: Tromsø – Start | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 21. oktober, 18.00: Vålerenga – Kristiansund | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 21. oktober, 20.00: Stabæk – Brann | Eurosport Norge og Eurosport Player
Mandag 22. oktober, 19.00: Molde – Sarpsborg 08 | MAX og Eurosport Player

Runde 27
Lørdag 27. oktober, 18.00: Strømsgodset – Vålerenga (Derbylørdag) | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 28. oktober, 18.00: Bodø/Glimt – Stabæk | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 28. oktober, 18.00: Kristiansund – Sandefjord | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 28. oktober, 18.00: Odd – Tromsø | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 28. oktober, 18.00: Ranheim – Lillestrøm | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 28. oktober, 18.00: Sarpsborg 08 – Haugesund | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 28. oktober, 20.00: Brann – Rosenborg (Supersøndag) | TVNorge og Eurosport Player
Mandag 29. oktober, 19.00: Start – Molde | MAX og Eurosport Player

** Breddekampen:
Søndag 28. oktober, 15.00: Mer info kommer

Runde 28
Lørdag 3. november, 18.00: Stabæk – Kristiansund | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 4. november, 18.00: Haugesund – Ranheim | Eurosport Pluss 3 og Eurosport Player
Søndag 4. november, 18.00: Lillestrøm – Bodø/Glimt | Eurosport Pluss 2 og Eurosport Player
Søndag 4. november, 18.00: Sandefjord – Start | Eurosport Pluss 4 og Eurosport Player
Søndag 4. november, 18.00: Tromsø – Molde | Eurosport Norge og Eurosport Player
Søndag 4. november, 18.00: Vålerenga – Sarpsborg 08 | Eurosport Pluss 1 og Eurosport Player
Søndag 4. november, 20.00: Brann – Strømsgodset | Eurosport Norge og Eurosport Player
Mandag 5. november, 19.00: Rosenborg – Odd | MAX og Eurosport Player

Runde 29 
Søndag 11. november, 18.00: Bodø/Glimt – Vålerenga | TBA og Eurosport Player
Søndag 11. november, 18.00: Kristiansund – Brann | TBA og Eurosport Player
Søndag 11. november, 18.00: Molde – Haugesund | TBA og Eurosport Player
Søndag 11. november, 18.00: Odd – Stabæk | TBA og Eurosport Player
Søndag 11. november, 18.00: Ranheim – Tromsø | TBA og Eurosport Player
Søndag 11. november, 18.00: Sarpsborg 08 – Sandefjord | TBA og Eurosport Player
Søndag 11. november, 18.00: Start – Rosenborg | TBA og Eurosport Player
Søndag 11. november, 18.00: Strømsgodset – Lillestrøm | TBA og Eurosport Player

Runde 30
Søndag 25. november, 18.00: Brann – Odd | TBA og Eurosport Player
Søndag 25. november, 18.00: Haugesund – Start | TBA og Eurosport Player
Søndag 25. november, 18.00: Lillestrøm – Kristiansund | TBA og Eurosport Player
Søndag 25. november, 18.00: Rosenborg – Bodø/Glimt | TBA og Eurosport Player
Søndag 25. november, 18.00: Sandefjord – Molde | TBA og Eurosport Player
Søndag 25. november, 18.00: Stabæk – Strømsgodset | TBA og Eurosport Player
Søndag 25. november, 18.00: Tromsø – Sarpsborg 08 | TBA og Eurosport Player
Søndag 25. november, 18.00: Vålerenga – Ranheim | TBA og Eurosport Player

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!