Som vanlig kommer jeg her med full oversikt over hvilke kamper som sendes på «norske» kanaler i løpet av helgen. Dermed kan du planlegge tvkvelden nøye før du svarer ja å kjøre ungene på kino og konemor på klubb.

FREDAG:

  • 18:00 Energie Cottbus – TSV 1860 München, Eurosport 2
  • 19:00 Haugesund – Strømsgodset, Max
  • 19:00 Malmö FF – Djurgården, CMore Fotball
  • 19:05 Stabæk – Røa, NRK
  • 20:30 Augsburg – Hamburger SV, Eurosport 2
  • 20:45 Saint-Etienne – Stade Rennes, Viasat Fotball

LØRDAG:

  • 13:45 Aston Villa – Norwich, TV 2 PL1
  • 14:00 CUPFINALE fra BRANN STADION!
  • 15:30 Freiburg – Borussia Dortmund, Eurosport 2
  • 16:00 Arsenal – Queens Park Rangers, TV 2 PL1
  • 16:00 Stoke – Sunderland, TV 2 PL2
  • 16:00  Wigan – West Ham, TV 2 PL3
  • 16:00  Blackpool – Brighton, TV 2 Sport
  • 16:00 Espanyol – Malaga, CMore Fotball
  • 17:00 Lille – Valenciennes, Viasat Fotball
  • 18:00 Sandnes Ulf – Fredrikstad, TV 2 Zebra
  • 18:00 Siena – Palermo, CMore Fotball
  • 18:00 Real Betis – Valencia, CMore Live
  • 18:20 Bristol City – Hull, TV 2 Sport
  • 18:30 Manchester City – Swansea, TV 2 PL1
  • 20:00 Celta Vigo – Deportivo La Coruna, CMore Fotball
  • 20:45 Milan – Genoa, Canal9
  • 22:00 Rayo Vallecano – Barcelona, Max

SØNDAG

  • 11:55 Zaragoza – Sevilla, Cmore fotball
  • 12.15 Lille-Valenciennes, Viasat fotball
  • 12.25 Catania – Juventus, Cmore fotball
  • 14.30 Everton – Liverpool, TV 2 PL 1
  • 15:00 Fiorentina – Lazio, Cmore fotball
  • 16.00 Southampton – Tottenham, TV 2 PL 2
  • 16.00 Newcastle – West Bromwich, TV 2 PL 3
  • 16.00 Levante – Granada, Cmore Live
  • 17.00 Chelsea – Manchester United, TV 2 PL 1
  • 18.00 Vålerenga – Tromsø, TV 2 SPORT (HD)
  • 18.00 Stabæk – Viking, TV 2 SPORT 4
  • 18.00 Sogndal – Aalesund, TV 2 SPORT 3
  • 18.00 Odd Grenland – Hønefoss, TV 2 SPORT 2
  • 18:00 Athletic Bilbao – Getafe, Cmore fotball
  • 19.00 Molde – Rosenborg, TV 2 (HD)
  • 19.40 Atlético Madrid – Osasuna
  • 21:00 Marseille-Lyon, Viasat fotball
  • 21:25 Mallorca – Real Madrid, Cmore fotball
  • 00:05 FC Dallas – Chivas USA, Cmore fotball

MANDAG

  • 18.55 Elfsborg – Gefle, Cmore fotball
  • 19.00 Brann – Lillestrøm, TV 2 Zebra
  • 20.45 Sheffield United – Portsmouth, TV 2 SPORT 2
  • 21.25 Valladolid – Real Sociedad, Cmore fotball