Som vanlig kommer jeg med oversikt over helgens tvsendte fotballkamper, slik at DU kan finne fram i en jungel av repriser og dårlige danseprogrammer på tv. Spar 170,000 og se en fotballkamp istedenfor! 😉

FREDAG:

  • 18:00 FC Köln – MSV Duisburg, Eurosport 2
  • 20:30 Mainz 05 – Nürnberg, Eurosport 2
  • 20:45 Middlesbrough – Sheffield Wednesday, TV 2 Sport
  • 20:45 Nancy – Stade Rennes, Viasat Fotball
  • 21:30 Real Betis – Granada, CMore Fotball

LØRDAG:

  • 13:45 Leicester – Nottingham Forest, TV 2 Sport
  • 15:30 Bayern München – Eintracht Frankfurt, Eurosport 2
  • 16:00 Arsenal – Fulham, TV 2 PL1
  • 16:00 Everton – Sunderland, TV 2 PL2
  • 16:00 Stoke – Queens Park Rangers, TV 2 PL3
  • 16:00 Blackburn – Birmingham, TV 2 Sport
  • 16:00 Rayo Vallecano – Celta Vigo, CMore Fotball
  • 17:00 Lille – Brest, Viasat Fotball
  • 18:00 Cagliari – Catania, CMore Fotball
  • 18:00 Espanyol – Osasuna, CMore Live
  • 18:30 Aston Villa – Manchester United, TV 2 PL1
  • 20:00 Real Zaragoza – Deportivo La Coruna, CMore Fotball
  • 20:45 Pescara – Juventus, Canal9
  • 22:00 Malaga – Real Sociedad, Max

SØNDAG:

  • 11.55 Valladolid – Valencia, Cmore fotball
  • 12.25 Palermo – Sampdoria, Cmore fotball
  • 14.30 Manchester City – Tottenham, TV 2 PL 1
  • 15.55 Milan – Fiorentina, Cmore fotball
  • 15.55 Athletic Bilbao – Sevilla, cmore live
  • 16.00 Newcastle – West Ham, TV 2 PL 2
  • 17.00 Chelsea – Liverpool, TV 2 PL 1
  • 17.45 Mallorca – Barcelona, Cmore fotball
  • 18.00 Brann – Tromsø, TV 2 SPORT
  • 18.00 Sandnes Ulf – Strømsgodset, MAX
  • 18.00 Rosenborg – Fredrikstad, TV 2 zebra
  • 18.00 Vålerenga – Lillestrøm, TV 2 SPORT
  • 18.00 Stabæk – Sogndal, TV 2 SPORT
  • 18.00 Haugesund – Viking, TV 2 SPORT
  • 18.00 Odd Grenland – Aalesund, TV 2 SPORT
  • 18.00 Molde – Hønefoss, TV 2
  • 19,10 Lille-Brest, Viasat fotball
  • 19.40 Atlético Madrid – Getafe, Cmore live
  • 20.00    Palmeiras – Fluminense, TV 2 SPORT
  • 20.55 Montpellier-Paris SG, Viasat fotball
  • 21.25 Levante – Real Madrid, Cmore fotball