Hei igjen, endelig helg! Her kommer som vanlig oversikt over hvilke fotballkamper som sendes direkte på «norske» kanaler fredag til og med mandag, slik at du kan forberede en lett omgangsyke for å slippe familiebesøket på søndag. God Helg!

FREDAG:

  • 20.00 Twente – Heracles     C More Fotball HD
  • 20.30 Bayern – Mönchengladbach     Eurosport 2
  • 20.45 Rennes – Valenciennes     Viasat Fotball HD

LØRDAG:

  • 13.45 Newcastle – Man. City     TV 2 PL HD1
  • 15.30 Leverkusen – Hamburg     Eurosport 2
  • 16.00 Norwich – Wigan     TV 2 Sumo
  • 16.00 QPR – Fulham     TV 2 Sumo
  • 16.00 Man. United – Sunderland     TV 2 PL HD1
  • 16.00 Liverpool – Aston Villa     TV 2 PL HD2
  • 16.00 Stoke – Everton     TV 2 PL HD3
  • 16.00 Blackpool – Blackburn     TV 2 Sport Xtra
  • 16.00 Getafe – Osasuna     C More Fotball HD
  • 17.00 Toulouse – Marseille     Viasat Fotball HD
  • 18.00 Mallorca – Athletic     C More Live HD
  • 18.00 Udinese – Palermo     C More Fotball HD
  • 18.20 Barnsley – Sheffield W.     TV 2 Sport Xtra
  • 18.30 Schalke – Freiburg     Eurosport 2
  • 20.00 Granada – Real Sociedad     C More Fotball HD
  • 20.45 Lazio – Inter     CANAL9
  • 20.45 NEC – PSV     C More Live HD
  • 22.00 Sevilla – Málaga     MAX

SØNDAG:

  • 08.30 Al Ahly – Taper 6     TV 2 Sport Xtra
  • 11.30 Corinthians – Vinner 6     TV 2 Zebra
  • 12.00 Zaragoza – Levante     C More Live HD
  • 12.30 Fiorentina – Siena     C More Fotball HD
  • 14.30 Tottenham – Swansea     TV 2 PL HD1
  • 15.00 Juventus – Atalanta     CANAL9
  • 15.00 Milan – Pescara     C More Fotball HD
  • 15.30 Hoffenheim – Dortmund     Eurosport 2
  • 17.00 West Bromwich – West Ham     TV 2 PL HD1
  • 17.00 Valencia – Vallecano     C More Live HD
  • 17.30 Bremen – Nürnberg     Eurosport 2
  • 19.00 Real Madrid – Espanyol     C More Fotball HD
  • 20.45 Napoli – Bologna     CANAL9         16.12.12
  • 21.00 Barcelona – Atlético     C More Fotball HD
  • 21.00 Paris SG – Lyon     Viasat Fotball HD

MANDAG:

 

  • 20.00 Deportivo – Valladolid     C More Live
  • 20.15 Braunschweig – Union Berlin     Eurosport 2
  • 21.00 Reading – Arsenal     TV 2 PL HD1
  • 21.30 Celta – Betis     C More Fotball HD