Da er endelig helgen over oss igjen, og hva er mer synonymt med helg enn fotball? Uansett, så har helgen utrolig mye artige kamper og tilby. Her får du listen over ALLE kampene som sendes fredag til og med mandag, hvor de sendes og ikke minst når de sendes. Viktig å planlegge vet du! God Helg!

shocked

FREDAG

 

  • 2. Aalen – Düsseldorf     Eurosport 2 18.30
  • Dortmund – Stuttgart     Eurosport 20.30
  • Paris SG – Lorient     Viasat Fotball HD 20.30
  • Ipswich – Barnsley     TV 2 Sport Premium 20.45
  • Barcelona – Espanyol     C More Fotball HD 21.00

LØRDAG:

 

  • Stabæk – Avaldsnes (Toppserien kvinner)    NRK1 13.00
  • Watford – Leicester     TV 2 Sport Premium 2 13.15
  • Newcastle – Chelsea     TV 2 Sport Premium 13.45
  • Hoffenheim – Bayern     Eurosport 2 15.30
  • Fulham – Man. United     TV 2 Sport Premium 16.00
  • West Bromwich – Crystal Palace     Opptak SP kl. 21.30 16.00
  • Hull – Sunderland     Opptak SP 2 kl. 22.30 16.00
  • Man. City – Norwich     Opptak SP 3 kl. 20.30 16.00
  • Stoke – Southampton     Opptak SP 3 kl. 22.30 16.00
  • Sheffield W. – Reading     TV 2 Sport Premium 2 16.00
  • Real Sociedad – Osasuna     C More Fotball HD 16.00
  • Rennes – Marseille     Viasat Fotball HD 17.00
  • Almería – Valladolid     C More Fotball HD 18.00
  • Parma – Juventus     CANAL9 18.00
  • Arsenal – Liverpool     TV 2 Sport Premium 18.30
  • Eintracht Frankfurt – Wolfsburg     Eurosport 2 18.30
  • Vallecano – Real Madrid     MAX 20.00
  • Milan – Fiorentina     CANAL9 20.45
  • Napoli – Catania     C More Fotball HD 20.45
  • Sevilla – Celta     C More Live HD 22.00

SØNDAG:

 

  • Getafe – Valencia     C More Live HD 12.00
  • Livorno – Atalanta     C SPORTS 12.30
  • Mjøndalen – Hødd     TV 2 Zebra 13.00
  • Stabæk – Bodø/Glimt     C More Fotball HD 13.00
  • Bryne – Vard Haugesund     C SPORTS 13.00
  • Follo – Sandefjord     C SPORTS 13.00
  • Fredrikstad – Strømmen     C SPORTS 13.00
  • HamKam – Ranheim     C SPORTS 13.00
  • Kongsvinger – Elverum     C SPORTS 13.00
  • Kristiansund BK – Ullensaker/Kisa     C SPORTS 13.00
  • 1860 München – Dresden     Eurosport 2 13.30
  • Everton – Tottenham     TV 2 Sport Premium 14.30
  • Udinese – Inter     CANAL9 15.00
  • Gefle – Elfsborg     C More Tennis 15.00
  • Åtvidaberg – Häcken     C More Hockey 15.00
  • IFK Göteborg – IFK Norrköping     C More Live 2 15.00
  • Kalmar – Mjällby     C More Live 3 15.00
  • Öster – Djurgården     C More Live 4 15.00
  • Augsburg – Mainz     Eurosport 2 15.30
  • Cardiff – Swansea     TV 2 Sport Premium 17.00
  • Atlético – Athletic     C SPORTS 17.00
  • Bremen – Hannover     Eurosport 2 17.30
  • Rosenborg – Viking     TV 2 18.00
  • Sandnes Ulf – Brann     TV 2 Zebra 18.00
  • Tromsø – Strømsgodset     C More Fotball HD 18.00
  • Haugesund – Odd     C More Live HD 18.00
  • Hønefoss – Sogndal     C More Tennis 18.00
  • Aalesund – Vålerenga     C SPORTS 18.00
  • Start – Lillestrøm     C SPORTS 18.00
  • Sarpsborg 08 – Molde     C More Live 2 18.00
  • Levante – Granada     C More Live HD 19.00
  • Santos – Cruzeiro     TV 2 Sumo 20.00
  • Torino – Roma     CANAL9 20.45
  • Málaga – Betis     C More Fotball HD 21.00
  • Lille – Monaco     Viasat Fotball HD 21.00

MANDAG:

 

  • Piast Gliwice – Jagiellonia     Eurosport 2 18.00
  • Köln – Union Berlin     Eurosport 2 20.15
  • Bologna – Chievo     C More Live 20.45
  • Elche – Villarreal     C More Fotball HD 22.00