Har du litt tid til overs i helgen? Da har jeg løsningen for deg, for her kommer nemlig helgens oversikt over hvilke kamper som går på «norske» kanaler, når de går og hvor de går. Les gjennom listen, lag deg en «lysløype» så har du plutselig planer for HELE helgen!

FREDAG

  • 19:00 Vålerenga – Strømsgodset, MAX
  • 19:00 Malmø – Norrkjøping, Cmore live
  • 20:30 Augsburg – Werder Bremen, Eurosport 2
  • 20:40 St. Etienne-Nancy, Viasat fotball
  • 21:25 Celta – Sevilla, Cmore fotball

LØRDAG:

  • 13.45 Manchester City – Sunderland, TV 2 PL 1
  • 15:30 Bayern Munchen – Hoffenheim, Eurosport 2
  • 15:55 Rayo Vallecano-Deportivo, Cmore live
  • 16.00 Birmingham – Huddersfield, TV 2 SPORT 2
  • 16.00 Chelsea – Norwich, TV 2 PL 1
  • 16.00 Wigan – Everton, TV 2 PL 2
  • 16.00 West Bromwich – QPR, TV 2 PL 3
  • 16.00 Swansea – Reading, tv2sumo.no
  • 16:55 Montpellier-Evian, Viasat fotball
  •  17:55 Chievo – Sampdoria, Cmore fotball
  • 17:55 Real Valladolid-Espanyol, Cmore Live
  • 18:20 Ipswich – Cardiff, TV 2 PL 2 og TV 2 SPORT
  • 18:30 West Ham – Arsenal, TV 2 PL 1
  • 20:00 Viking – Aalesund, TV 2 Zebra
  • 20:00 Zaragoza – Getafe, Cmore fotball

SØNDAG:

  • 11:55 Levante-Valencia, Cmore Live
  • 12:25 Roma – Atalanta, Cmore fotball
  • 14.30 Southampton – Fulham, TV 2 PL 1
  • 14:55 Pescara – Lazio, Cmore fotball
  • 15.00 Start – Mjøndalen, TV 2 Zebra
  • 15:00 Siena – Juventus, Canal 9
  • 15:30 Monchengladbach – Eintracht Frankfurt, Eurosport 2
  • 15:55 Real Mallorca-Granada, Cmore live
  • 16.00 Liverpool – Stoke, TV 2 PL 2
  • 16.00 Tottenham – Aston Villa, TV 2 PL 3
  • 17.00 Newcastle – Manchester United, TV 2 PL 1
  • 17:30 Hannover 96  – Borussia Dortmund, Eurosport 2
  • 17:55 Athletic Bilbao-Osasuna, Cmore live
  • 18.00 Molde – Sandnes Ulf, TV 2 SPORT (HD)
  • 18.00 Haugesund – Fredrikstad, TV 2 SPORT 2
  • 18.00 Sogndal – Lillestrøm, TV 2 SPORT 3
  • 18.00 Stabæk – Tromsø, TV 2 SPORT 4
  • 19.00 Odd Grenland – Rosenborg, TV 2 (HD)
  • 19:45 Barcelona-Real Madrid, Cmore fotball
  • 20:45 Ac milan – Inter Milan, Canal9
  • 21:00 O.Marseille – Paris SG, Viasat fotball
  • 21:25 Atletico Madrid-Malaga, Cmore live

MANDAG:

  • 19:00 Brann – Hønefoss, TV 2 Zebra
  • 20:15 FC Köln  – SG Dynamo Dresden, Eurosport 2