Hva er det som begynner fredag klokken 18.30 og slutter mandag kveld klokken 22, og som sendes på tv i antallet 65? Joda, det er faktisk helgens direktesendte fotballkamper på «norske» kanaler. Fotballblogg1 viser deg hvor og når disse sendes..

FREDAG:

  • Union Berlin – Sandhausen     Eurosport 2  18.30
  • Brann – Haugesund     TV 2 Zebra 19.00
  • Mjällby – AIK     C More Live 4  19.00
  • Villarreal – Granada     C More Fotball HD 20.00
  • Hannover – Hertha     Eurosport 2  20.30
  • Bastia – Lorient     Viasat Fotball HD  20.30
  • Málaga – Osasuna     C More Fotball HD  22.00

LØRDAG:

  • Karlsruhe – Köln     Eurosport 2  13.00
  • Birmingham – Bolton     TV 2 Sport Premium 2 13.15
  • Man. City – Everton     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Avaldsnes – Vålerenga (NM kvinner)     NRK1  15.00
  • Viking – Sandnes Ulf     C More Fotball HD  15.30
  • Stabæk – Sandefjord     C More Live HD      15.30
  • Mönchengladbach – Dortmund     Eurosport 2  15.30
  • Liverpool – Crystal Palace     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Cardiff – Newcastle     Opptak SP kl. 21.30 16.00
  • Fulham – Stoke     Opptak SP 2 kl. 20.30  16.00
  • Hull – Aston Villa     Opptak SP 3 kl. 20.30  16.00
  • Doncaster – Leicester     TV 2 Sport Premium 2  16.00
  • IFK Norrköping – Kalmar     C More Live 3  16.00
  • Brommapojkarna – Åtvidaberg     C More Live 4  16.00
  • Monaco – Saint-Étienne     Viasat Fotball HD  17.00
  • Strømsgodset – Vålerenga     C More Fotball HD  18.00
  • Vallecano – Real Sociedad     C More Live HD      18.00
  • Chievo – Atalanta     CANAL9      18.00
  • Sunderland – Man. United     TV 2 Sport Premium 18.30
  • Leverkusen – Bayern     Eurosport  18.30
  • Levante – Real Madrid     C More Live HD      20.00
  • Inter – Roma     CANAL9  20.45
  • Barcelona – Valladolid     MAX  22.00

SØNDAG:

  • Atlético – Celta     C More Fotball HD  12.00
  • Ajax – Utrecht     C More Live HD      12.30
  • Norwich – Chelsea     TV 2 Sport Premium  14.30
  • Southampton – Swansea     TV 2 Sport Premium 2  14.30
  • Sampdoria – Torino     C More Live HD      15.00
  • Öster – Gefle     C More Live 2  15.00
  • Djurgården – IFK Göteborg     C More Live 3  15.00
  • Syrianska – Elfsborg     C More Live 4 15.00
  • Stabæk – LSK Kvinner (NM kvinner)     NRK1  15.00
  • Start – Sarpsborg 08     C More Fotball HD  15.30
  • Nürnberg – Hamburg     Eurosport 2  15.30
  • Follo – Kongsvinger     C SPORTS  16.00
  • Hødd – Elverum     C SPORTS  16.00
  • Strømmen – Ranheim     C SPORTS  16.00
  • Premier League     Tottenham – West Ham     TV 2 Sport Premium  17.00
  • West Bromwich – Arsenal     TV 2 Sport Premium 2      17.00
  • Sevilla – Almería     C More Live HD  17.00
  • Freiburg – Eintracht Frankfurt     Eurosport 2  17.30
  • Molde – Tromsø     C More Fotball HD  18.00
  • Lillestrøm – Aalesund     C More Live 2  18.00
  • Odd – Sogndal     C More Live 3  18.00
  • Bryne – Mjøndalen     C SPORTS  18.00
  • HamKam – Kristiansund BK     C SPORTS  18.00
  • Vard Haugesund – Ullensaker/Kisa     C SPORTS  18.00
  • Rosenborg – Hønefoss     TV 2  19.00
  • Getafe – Betis     C More Live HD      19.00
  • Nordsjælland – Brøndby     TV3+  19.00
  • Juventus – Milan     CANAL9      20.45
  • Lazio – Fiorentina     C More Live HD      20.45
  • Athletic – Valencia     C More Fotball HD  21.00
  • Marseille – Paris SG     Viasat Fotball HD  21.00
  • Atlético-MG – Corinthians     TV 2 Sport  21.00

MANDAG:

  • Piast Gliwice – Ruch Chorzów     Eurosport 2  18.00
  • Fredrikstad – Bodø/Glimt     TV 2 Zebra  19.00
  • Düsseldorf – Greuther Fürth     Eurosport 2  20.15