Da er det endelig helg igjen, og kampene kommer til å rulle over skjermen igjen etter landslagspausen. Jeg har nok en gang laget en oversikt over hvilke kamper du kan nyte denne helgen, på norske kanaler. Nyt fotballhelgen folkens..

FREDAG:

  • 18:00 VFL Bochum – TSV 1860 München, Eurosport 2 (bundesliga)
  • 19:00 Strømsgodset – Aalesund, MAX
  • 20:30 Augsburg – Wolfsburg, Eurosport 2 (Bundesliga)
  • 20:45 Charlton – Crystal Palace, Tv2 PL (Championship)
  • 20:45 Paris Saint-Germain – Toulouse, Viasat fotball (Ligue 1)

LØRDAG:

  • 13:45 Norwich – West Ham, Tv2 PL
  • 14:30 Norge – Belgia, Tv2 Zebra (Damelandslaget)
  • 15:30 Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen, Europsport 2 (Bundesliga)
  • 16:00 Manchester United – Wigan, Tv2 PL
  • 16:00 Stoke – Manchester City, Tv2 PL
  • 16:00 Arsenal – Southampton, Tv2 PL
  • 16:00 Cardiff – Leeds, Tv2 sport (Championship)
  • 16:00 Malaga – Levante, Cmore fotball (La liga)
  •  17:00 ESTAC Troyes – Lille, Viasat fotball (Ligue 1)
  • 18:00 Molde – Haugesund, Tv2 sport
  • 18:00 Valencia – Celta Vigo, Cmore live (La liga)
  • 18:00 Palermo – Cagliari, Cmore fotball (Serie A)
  • 18:30 Sunderland – Liverpool, Tv2 PL
  • 18:30 Greuther Fürth – Schalke 04, Eurosport 2 (Bundesliga)
  • 20:00 Getafe – Barcelona, Cmore fotball (La liga)
  • 20:45 Milan – Atalanta, Canal9 (Serie a)
  • 22:00 Sevilla – Real Madrid, Cmore fotball (La liga)

SØNDAG:

  • 12:30 Chievo – Lazio, Cmore fotball (La Liga)
  • 14:15 Wolves – Leicester, Tv2 PL (championship)
  • 15:00 Hamkam – Start, Tv2 Zebra (Adecco)
  • 15:00 Roma – Bologna, Cmore fotball (Serie a)
  • 15:30 Freiburg – Hoffenheim, Eurosport 2 (Bundesliga)
  • 16:00 Granada – Derpotivo, Cmore live (La liga)
  • 17:00 Reading – Tottenham, Tv2 PL
  • 17:30 E. Frankfurt – Hamburg, Eurosport 2 (Bundesliga)
  • 18:00 Fredrikstad – Songdal, Tv2 sport
  • 18:00 Hønefoss – Viking, Tv2 sport
  • 18:00 Odd – Stabæk, Tv2 sport
  • 18:00 Sandnes Ulf – Brann, Tv2 sport
  • 18:00 Osasuna – Mallorca, Cmore fotball (La liga)
  • 19:00 Rosenborg – Vif, Tv2
  • 19:45 Sociedad – Zaragoza, Cmore live (La liga)
  • 21:30 Atl. madrid – R Vallecano, Cmore fotball (La liga)

Mandag:

  • 19:00 Tromsø – Lillestrøm, Tv2 zebra
  • 21:00 R. Valladolid – Real Betis, Cmore fotball (La liga)
  • 21:00 Everton – Newcastle, Tv2 PL