Endelig helg! Og hva er mer synonymt med helg enn fotball på tv! Og her kommer den komplette listen over alle kamper som sendes direkte på «norske» kanaler, selvfølgelig med når og hvor de spilles. Da kan du planlegge familiebesøk, lørdagspizza, ukehandling og bilvask! God helg!

3d-tv-soccer
FREDAG:

  • GAIS – Syrianska     C More Play     – 19.20
  • Bastia – Lille     Viasat Fotball     – 20.30
  • Vallecano – Athletic     C More Fotball     – 21.00

LØRDAG

  • Bolton – Birmingham     TV 2 Sumo     – 13.15
  • Reading – Burnley     TV 2 Sport Premium 2     – 13.15
  • Nottingham – Brighton     TV 2 Sport Premium 3     – 13.15
  • West Ham – Tottenham     TV 2 Sport Premium     – 13.45
  • Dortmund – Hoffenheim     Eurosport 2     – 15.30
  • Freiburg – Schalke     Eurosport 2     – 15.30
  • Man. United – Sunderland     TV 2 Sport Premium     – 16.00
  • Aston Villa – Hull     Opptak SP kl. 21.30     – 16.00
  • Newcastle – Cardiff     Opptak SP 2 kl. 20.30     – 16.00
  • Stoke – Fulham     Opptak SP 3 kl. 20.30     – 16.00
  • Swansea – Southampton     Opptak SP 3 kl. 22.30     – 16.00
  • Barcelona – Getafe     C More Fotball     – 16.00
  • Mjällby – Halmstad     C More Live 2     – 16.00
  • Brommapojkarna – IFK Norrköping     C More Live 3     – 16.00
  • Jönköping – Husqvarna     C More Play     – 16.00
  • Ängelholm – Degerfors     C More Play     – 16.00
  • Östersund – Varberg     C More Play     – 16.00
  • Málaga – Elche     C More Fotball     – 18.00
  • Everton – Man. City     TV 2 Sport Premium     – 18.30
  • Ajax – NEC     C More Live     – 18.45
  • Osasuna – Celta     C More Fotball     – 20.00
  • Coupe de France     Rennes – Guingamp     C More Live     – 21.00
  • Valladolid – Espanyol     MAX     – 22.00

SØNDAG:

  • Almería – Betis     C More Fotball     – 12.00
  • Saint-Étienne – Montpellier     Viasat Fotball     – 14.00
  • Arsenal – West Bromwich     TV 2 Sport Premium     – 14.30
  • Tromsø – Ranheim     TV 2 Zebra     – 15.00
  • HamKam – Bryne     C More Live     – 15.00
  • Catania – Roma     CANAL9     – 15.00
  • Åtvidaberg – Djurgården     C More Live 2     – 15.00
  • Malmö – Häcken     C More Live 4     – 15.00
  • Haugesund – Aalesund     C More Fotball     – 15.30
  • Sarpsborg 08 – Sandnes Ulf     C More Live 3     – 15.30
  • Erzgebirge – Paderborn     Eurosport 2     – 15.30
  • Chelsea – Norwich     TV 2 Sport Premium     – 17.00
  • Levante – Atlético     C More Live     – 17.00
  • Assyriska – Sundsvall     C More Play     – 17.00
  • IFK Göteborg – Elfsborg     C SPORTS     – 17.30
  • Kalmar – Örebro     C More Live 4     – 17.30
  • Rosenborg – Molde     C More Fotball     – 18.00
  • Strømsgodset – Bodø/Glimt     C More Live 2     – 18.00
  • Lillestrøm – Sogndal     C More Live 3     – 18.00
  • Alta – Fredrikstad     C SPORTS     – 18.00
  • Hødd – Strømmen     C SPORTS     – 18.00
  • Kristiansund BK – Hønefoss     C SPORTS     – 18.00
  • Nest-Sotra – Tromsdalen     C SPORTS     – 18.00
  • Sandefjord – Bærum     C SPORTS     – 18.00
  • Ullensaker/Kisa – Mjøndalen     C SPORTS     – 18.00
  • Hammarby – Värnamo     C More Play     – 18.15
  • Start – Brann     TV 2     – 19.00
  • Sevilla – Villarreal     C More Live     – 19.00
  • Milan – Inter     CANAL9     – 20.45
  • Real Madrid – Valencia     C More Fotball     – 21.00
  • Marseille – Lyon     Viasat Fotball     – 21.00

MANDAG:

  • Öster – Ljungskile     C More Play – 18.45
  • Stabæk – Vålerenga     TV 2 Zebra – 19.00
  • Viking – Odd     C More Fotball – 19.00
  • Lazio – Verona     C More Live – 19.00
  • Falkenberg – Gefle     C More Live 3 – 19.00
  • AIK – Helsingborg     C More Live 4 – 19.05
  • Crystal Palace – Liverpool     TV 2 Sport Premium – 21.00
  • Juventus – Atalanta     CANAL9 – 21.00
  • Real Sociedad – Granada     C More Fotball – 22.00