Endelig er landslags pausen over og vi kommer i gang med skikkelige fotballkamper på tv igjen. Denne helgen sendes også det langt over 60 kamper på «norske» kanaler på tv. Her har du oversikt over alle, når de sendes og hvor de sendes. Vel bekommen!

Tv2 sport sender kun 1 kamp kl 16 fra Premier League, resten går i opptak på kvelden.

SturridgeFREDAG:

  • Brage – Falkenberg     C More Play 18.30
  • Aalen – 1860 München     Eurosport 2  18.30
  • Aalesund – Molde     TV 2 Zebra  19.00
  • GAIS – Värnamo     C More Play  19.00
  • Bordeaux – Paris SG     Viasat Fotball HD  20.30

LØRDAG:

  • St. Pauli – Frankfurt     Eurosport 2      13.00
  • Burnley – Blackburn     TV 2 Sport Premium 2      13.15
  • Man. United – Crystal Palace     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Landskrona – Hammarby     C More Play  15.00
  • Sogndal – Lillestrøm     C More Fotball HD  15.30
  • Sandefjord – Fredrikstad     C More Live HD      15.30
  • Bayern – Hannover     Eurosport 2  15.30
  • Sunderland – Arsenal     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Tottenham – Norwich     Opptak SP kl. 21.30      16.00
  • Aston Villa – Newcastle     Opptak SP 2 kl. 20.30      16.00
  • Fulham – West Bromwich     Opptak SP 2 kl. 22.30  16.00
  • Stoke – Man. City     Opptak SP 3 kl. 20.30  16.00
  • Hull – Cardiff     Opptak SP 3 kl. 22.30  16.00
  • Leicester – Wigan     TV 2 Sport Premium 2      16.00
  • Atlético – Almería     C SPORTS  16.00
  • Gefle – Brommapojkarna     C More Live 2  16.00
  • Åtvidaberg – Öster     C More Live 3  16.00
  • Degerfors – Ängelholm     C More Play 16.00
  • Varberg – Östersund     C More Play  16.00
  • Toulouse – Marseille     Viasat Fotball HD  17.00
  • Haugesund – Viking     C More Fotball HD  18.00
  • Levante – Real Sociedad     C More Live HD 18.00
  • Inter – Juventus     CANAL9      18.00
  • Everton – Chelsea     TV 2 Sport Premium  18.30
  • Dortmund – Hamburg     Eurosport  18.30
  • Barcelona – Sevilla     C More Live HD      20.00
  • Torino – Milan     CANAL9      20.45
  • Twente – PSV     C More Fotball HD  20.45
  • Villarreal – Real Madrid     MAX  22.00

SØNDAG:

  • Granada – Espanyol     C More Live HD      12.00
  • Fiorentina – Cagliari     C More Fotball HD 12.30
  • Reading – Brighton     TV 2 Sport Premium  14.15
  • Lazio – Chievo     CANAL9      15.00
  • Udinese – Bologna     C More Live HD      15.00
  • Elfsborg – IFK Norrköping     C More Live 2      15.00
  • Halmstad – IFK Göteborg     C More Live 3      15.00
  • AIK – Kalmar     C More Live 4  15.00
  • Strømsgodset – Odd     C More Fotball HD  15.30
  • Hoffenheim – Mönchengladbach     Eurosport 2  15.30
  • Southampton – West Ham     TV 2 Sport Premium      17.00
  • Getafe – Osasuna     C More Live HD      17.00
  • Braunschweig – Nürnberg     Eurosport 2      17.30
  • Häcken – Helsingborg     C SPORTS  17.30
  • Syrianska – Mjällby     C SPORTS  17.30
  • Vålerenga – Brann     C More Fotball HD  18.00
  • Hønefoss – Start     C More Live 2      18.00
  • Sandnes Ulf – Sarpsborg 08     C More Live 3      18.00
  • Elverum – Vard Haugesund     C SPORTS  18.00
  • Follo – Mjøndalen     C SPORTS  18.00
  • Kongsvinger – Bryne     C SPORTS  18.00
  • Kristiansund BK – Strømmen     C SPORTS 18.00
  • Ranheim – Hødd     C SPORTS  18.00
  • Ullensaker/Kisa – Stabæk     C SPORTS  18.00
  • Tromsø – Rosenborg     TV 2      19.00
  • Málaga – Vallecano     C More Live HD     19.00
  • Brøndby – OB     TV3+      19.00
  • Sampdoria – Genoa     CANAL9      20.45
  • Betis – Valencia     C More Fotball HD  21.00
  • Lyon – Rennes     Viasat Fotball HD  21.00
  • Vasco da Gama – São Paulo     TV 2 Sport  21.00

MANDAG:

  • Górnik Zabrze – Zaglebie Lubin     Eurosport 2  18.00
  • Bodø/Glimt – HamKam     TV 2 Zebra  19.00
  • Malmö – Djurgården     C More Live 3  19.05
  • Elche – Valladolid     C More Live HD      20.00
  • Cottbus – Köln     Eurosport 2  20.15
  • Parma – Roma     C More Fotball HD  20.45
  • Swansea – Liverpool     TV 2 Sport Premium  21.00
  • Athletic – Celta     C More Live HD      22.00