Da er det endelig helg igjen, og helg betyr fotball! Fotball på tv! Jeg har som vanlig samlet ALLE kampene som sendes på «norske» kanaler fra fredag til mandag. God Helg 🙂

timhoward-anelka
FREDAG

  • Köln – Kaiserslautern     Eurosport 2  18.30
  • Rosenborg – Haugesund     TV 2 Zebra  19.00
  • Öster – Halmstad     C More Live 4      19.00
  • Ängelholm – Örebro     C More Play  19.20
  • Mönchengladbach – Braunschweig     Eurosport 2  20.30
  • Saint-Étienne – Toulouse     Viasat Fotball HD  20.30
  • Osasuna – Elche     C More Fotball HD  21.00

LØRDAG

  • 1860 München – Erzgebirge     Eurosport 2      13.00
  • Charlton – Millwall     TV 2 Sport Premium 2  13.15
  • Norwich – Aston Villa     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Lillestrøm – Hønefoss     C More Fotball HD .13 15.30
  • Fredrikstad – Ranheim     C More Live HD      15.30
  • Nürnberg – Dortmund     Eurosport 2  15.30
  • Liverpool – Southampton     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Newcastle – Hull     Opptak SP kl. 21.30  16.00
  • West Bromwich – Sunderland     Opptak SP 2 kl. 20.30 16.00
  • West Ham – Everton     Opptak SP 3 kl. 20.30  16.00
  • Derby – Reading     TV 2 Sport Premium 2  16.00
  • Real Sociedad – Málaga     C SPORTS  16.00
  • Kalmar – Gefle     C More Live 4  16.00
  • Bastia – Marseille     Viasat Fotball HD  17.00
  • Midtjylland – Viborg     TV 2 Danmark      17.00
  • Brann – Strømsgodset     C More Fotball HD  18.00
  • Almería – Levante     C More Live HD      18.00
  • Cagliari – Sampdoria     CANAL9      18.00
  • Chelsea – Fulham     TV 2 Sport Premium  18.30
  • Schalke – Bayern     Eurosport  18.30
  • Vallecano – Barcelona     C More Live HD      20.00
  • Genoa – Livorno     CANAL9  20.45
  • Valladolid – Atlético     MAX  22.00

SØNDAG

  • Betis – Granada     C More Live HD      12.00
  • Sassuolo – Inter     C More Fotball HD  12.30
  • Arsenal – Stoke     TV 2 Sport Premium  14.30
  • Crystal Palace – Swansea     TV 2 Sport Premium 2  14.30
  • Roma – Lazio     CANAL9      15.00
  • Juventus – Verona     C More Live HD      15.00
  • Mjällby – Elfsborg     C More Live 3      15.00
  • Brommapojkarna – Häcken     C More Live 4      15.00
  • Sarpsborg 08 – Tromsø     C More Live HD      15.30
  • Freiburg – Hertha     Eurosport 2  15.30
  • Hødd – Ullensaker/Kisa     C SPORTS  16.00
  • Strømmen – Bodø/Glimt     C SPORTS  16.00
  • Man. City – Man. United     TV 2 Sport Premium  17.00
  • Cardiff – Tottenham     TV 2 Sport Premium 2  17.00
  • Celta – Villarreal     C More Live HD      17.00
  • Stuttgart – Eintracht Frankfurt     Eurosport 2  17.30
  • Helsingborg – Syrianska     C SPORTS  17.30
  • IFK Norrköping – Malmö     C SPORTS  17.30
  • Djurgården – Åtvidaberg     C More Live 4      17.30
  • Odd – Aalesund     C More Fotball HD  18.00
  • Molde – Sandnes Ulf     C More Live 2  18.00
  • Start – Sogndal     C More Live 3  18.00
  • Bryne – Follo     C SPORTS  18.00
  • Mjøndalen – Elverum     C SPORTS  18.00
  • Stabæk – Kongsvinger     C SPORTS  18.00
  • Vard Haugesund – Kristiansund BK     C SPORTS  18.00
  • Viking – Vålerenga     TV 2  19.00
  • Real Madrid – Getafe     C More Live HD      19.00
  • København – OB     TV3+  19.00
  • Milan – Napoli     CANAL9      20.45
  • Valencia – Sevilla     C More Fotball HD  21.00
  • Paris SG – Monaco     Viasat Fotball HD  21.00
  • Corinthians – Cruzeiro     TV 2 Sport  21.00

MANDAG

  • Pogon Szczecin – Podbeskidzie     Eurosport 2  18.00
  • HamKam – Sandefjord     TV 2 Zebra  19.00
  • IFK Göteborg – AIK     C More Live 4  19.05
  • St. Pauli – Düsseldorf     Eurosport 2  20.15
  • Brentford – Leyton Orient     TV 2 Sport Premium  20.45
  • Espanyol – Athletic     C More Fotball HD  22.00