Gjensyn med Austin på «norske» skjermer på fredag..

Endelig er landslagspausen over, og den europeiske fotballen ruller over skjermene igjen! Helgens fotballmeny på tv strekker seg fra fredag ettermiddag til mandag kveld og inneholder utrolig mange gode kamper. Les listen og planlegg utflukter fra hjemmet nøye! 🙂

FREDAG

  • 18:00 VFL Bochum – Hertha Berlin, Eurosport 2
  • 19:00 Rosenborg – Sandnes Ulf, Max
  • 20:30 Hoffenheim – Greuther Fürth, Eurosport 2
  • 20:45 Sheffield Wednesday – Leeds, TV 2 PL1
  • 20:45 Bordeaux – Lille, Viasat Fotball

LØRDAG

  • 13:45 Tottenham – Chelsea, TV 2 PL1
  • 14:00 Crystal Palace – Millwall, TV 2 Sport
  • 15:30 Borussia Dortmund – Schalke 04, Eurosport 2
  • 16:00 Manchester United – Stoke, TV 2 PL1
  • 16:00 Liverpool – Reading, TV 2 PL2
  • 16:00 West Bromwich – Manchester City, TV 2 PL3
  • 16:00 Malaga – Valladolid, CMore Fotball
  • 16.00    Fulham – Aston Villa, tv2sumo.no
  • 16.00    Swansea – Wigan, tv2sumo.no
  • 16.00    West Ham – Southampton, tv2sumo.no
  • 17:00 Paris Saint-Germain – Reims, Viasat Fotball
  • 18:00 Lillestrøm – Odd, Max
  • 18:00 Juventus – Napoli, CMore Fotball
  • 18:00 Real Madrid – Celta Vigo , CMore Live
  • 18:20 Burnley – Blackpool, TV 2 Sport
  • 18:30 Norwich – Arsenal    TV 2 PL1
  • 18:30 Werder Bremen – Borussia Mönchengladbach, Eurosport 2
  • 20:00 Valencia – Athletic Bilbao, CMore Fotball
  • 20:45 Lazio – Milan, Canal9
  • 22:00 Deportivo La Coruna – Barcelona, Max
  • 23.30 Grêmio – Coritiba, TV 2 SPORT

SØNDAG

  • 11:55 Getafe – Levante, Cmore Live
  • 12:25 Cagliari – Bologna, Cmore fotball
  • 13:30 Paderborn – St Pauli , Eurosport 2
  • 14.30 Sunderland – Newcastle, TV 2 PL 1
  • 15.00 Start – Sandefjord, TV 2 Zebra
  • 15:30 FC Nurnberg- FC Augsburg, Eurosport 2
  • 15:55 Espanyol – Rayo Vallecano, Cmore Live
  • 17.00 QPR – Everton, TV 2 PL 1
  • 17:30 HSV Hamburg  – VFB Stuttgart , Eurosport 2
  • 17:45 Granada – Zaragoza, Cmore fotball
  • 18.00 Aalesund – Vålerenga, TV 2 SPORT
  • 18.00 Hønefoss – Stabæk, TV 2 SPORT 2
  • 18.00 Tromsø – Haugesund, TV 2 SPORT 3
  • 18.00 Viking – Sogndal, TV 2 SPORT 4 (HD)
  • 19.00 Strømsgodset – Molde, TV 2 (HD)
  • 19:40 Osasuna – Real Betis, Cmore Live
  • 21.00 Atlético-MG – Fluminense, TV 2 SPORT
  • 21:00 Troyes-Marseille, Viasat sport
  • 21:25 Real Sociedad – Atlético Madrid, Cmore fotball
  • 01:05 San Jose Earthquakes – Los Angeles Galaxy, Cmore fotball HD

MANDAG

  • 18:30 Pogon Szczecin  – Legia Warszawa (polsk serie), Eurosport 2
  • 19.00 Fredrikstad – Brann, TV 2 Zebra
  • 21:25 Sevilla – Mallorca, Cmore fotball