Her kommer den komplette oversikten over alle kamper som sendes på «norske» kanaler, fra og med fredag til og med mandag. Dermed kan du planlegge ukeshandling, date med kjæresten, skogtur med hunden, middagsbesøk hos svigers, eller når du skal henge med kompisene på den lokale kroen, uten at dette kommer i veien for de reale godbitene!! God helg folkens!!

Young people watching soccer

FREDAG:

  • Sandnes Ulf – Vålerenga     TV 2 Zebra  19.00
  • Mainz – Hoffenheim     Eurosport 2  20.30
  • Elche – Celta     C More Fotball  21.00

 

LØRDAG:

  • Malmö – Mjällby     C More Live 3  13.00
  • Liverpool – Everton     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Skotsk St. Mirren – Celtic     C More Live  13.45
  • Avaldsnes – LSK Kvinner (NM, kvinner )    NRK1  15.00
  • Molde – Bodø/Glimt     C More Fotball  15.30
  • Sogndal – Haugesund     C More Live 2  15.30
  • Köln – Bayern     Eurosport  15.30
  • Schalke – Dortmund     Eurosport 2  15.30
  • Man. United – West Ham     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Chelsea – Aston Villa     Opptak SP 2 kl. 20.30  16.00
  • Crystal Palace – Leicester     Opptak SP 2 kl. 22.30  16.00
  • Hull – Man. City     Opptak SP 3 kl. 20.30  16.00
  • Sunderland – Swansea     Opptak SP 3 kl. 22.30  16.00
  • Southampton – QPR     Opptak SP kl. 21.20  16.00
  • Blackpool – Norwich     TV 2 Sport Premium 2  16.00
  • Villarreal – Real Madrid     C More Live  16.00
  • Strømsgodset – Viking     C More Fotball  18.00
  • Barcelona – Granada     C SPORTS  18.00
  • Roma – Verona     C SPORTS  18.00
  • Arsenal – Tottenham     TV 2 Sport Premium  18.30
  • Wolfsburg – Bremen     Eurosport 2  18.30
  • Atlético – Sevilla     C More Live  20.00
  • Atalanta – Juventus     C More Fotball  20.45
  • Athletic – Eibar     C More Live  22.00
  • Levante – Vallecano     C SPORTS  22.00

SØNDAG:

  • Getafe – Málaga     C More Live  12.00
  • Sassuolo – Napoli     C More Fotball  12.30
  • Reading – Wolverhampton     TV 2 Sport Premium  14.15
  • Sandefjord – Alta     C More Live 3  15.00
  • Cesena – Milan     C More Live  15.00
  • Kalmar – Häcken     C More Live 4  15.00
  • Trondheims-Ørn – Røa (NM, kvinner )    NRK1  15.00
  • Stabæk – Lillestrøm     C More Fotball  15.30
  • Augsburg – Hertha     Eurosport 2  15.30
  • Bærum – Strømmen     C SPORTS  16.00
  • Nest-Sotra – Bryne     C SPORTS  16.00
  • West Bromwich – Burnley     TV 2 Sport Premium  17.00
  • Deportivo – Almería     C More Live  17.00
  • Hamburg – Eintracht Frankfurt     Eurosport 2  17.30
  • Elfsborg – AIK     C SPORTS  17.30
  • Falkenberg – IFK Norrköping     C More Live 4  17.30
  • Odd – Brann     C More Fotball  18.00
  • Start – Sarpsborg 08     C More Live 2  18.00
  • HamKam – Tromsdalen     C SPORTS  18.00
  • Hønefoss – Hødd     C SPORTS  18.00
  • Mjøndalen – Kristiansund BK     C SPORTS  18.00
  • Tromsø – Ullensaker/Kisa     C SPORTS  18.00
  • Real Sociedad – Valencia     C More Live  19.00
  • Rosenborg – Aalesund     TV 2 Zebra  20.00
  • Genoa – Sampdoria     C More Fotball  20.45
  • Córdoba – Espanyol     C More Live  21.00

 

MANDAG:

  • Fredrikstad – Ranheim     TV 2 Zebra  19.00
  • Udinese – Parma     C More Fotball  19.00
  • Gefle – Örebro     C More Live 2  19.00
  • Åtvidaberg – Helsingborg     C More Live 3  19.00
  • Brommapojkarna – Halmstad     C More Live 4  19.00
  • IFK Göteborg – Djurgården     C SPORTS  19.05
  • Nürnberg – Kaiserslautern     Eurosport 2  20.15
  • Stoke – Newcastle     TV 2 Sport Premium  21.00
  • Palermo – Lazio     C More Fotball  21.00