Kan du telle til 77? Da kan du telle til antallet fotballkamper som sendes på «norske» kanaler i løpet av fredag til og med mandag. Fra fredag kl 18.30 kan du altså kose deg med flott fotball hjemme i godstolen, og siste kampen mandag sendes kl 22-24. Her er den fullstendige listen over alle kamper, hvor de sendes og når de sendes. God helg fra oss på fotballblogg1.com!

shocked

FREDAG:

  • Bielefeld – Köln Eurosport 2 18.30
  • Viking – Aalesund TV 2 Zebra  19.00
  • Häcken – Halmstad C More Live 4  19.00
  • Stuttgart – Nürnberg Eurosport 2  20.30
  • Nantes – Lille Viasat Fotball HD  20.30
  • Middlesbrough – Doncaster TV 2 Sport Premium  20.45
  • Vallecano – Valladolid C More Fotball HD  21.00

LØRDAG:

  • Barnsley – Sheffield W. TV 2 Sport Premium 2  13.15
  • Brommapojkarna – AIK C More Live 4  13.30
  • Crystal Palace – Arsenal TV 2 Sport Premium  13.45
  • Degerfors – Falkenberg C More Play  15.00
  •   Varberg – Assyriska C More Play  15.00
  •   Ängelholm – Hammarby C More Play  15.00
  •   Östersund – Värnamo C More Play  15.00
  • Vålerenga – Haugesund C More Fotball HD  15.30
  • Schalke – Dortmund Eurosport  15.30
  • Liverpool – West Bromwich TV 2 Sport Premium  16.00
  •   Norwich – Cardiff Opptak SP kl. 21.30  16.00
  •   Man. United – Stoke Opptak SP 2 kl. 20.30  16.00
  •   Aston Villa – Everton Opptak SP 3 kl. 20.30  16.00
  • Burnley – QPR TV 2 Sport Premium 2  16.00
  • Málaga – Celta C More Live HD  16.00
  • Norge – Albania (Kvinner) TV 2 Sport  16.00
  • Marseille – Reims Viasat Fotball HD  17.00
  • Molde – Rosenborg C More Fotball HD  18.00
  • Barcelona – Real Madrid C More Live HD  18.00
  • Sampdoria – Atalanta CANAL9  18.00
  • Southampton – Fulham TV 2 Sport Premium  18.30
  • Wolfsburg – Bremen Eurosport 2  18.30
  • Elche – Granada C More Live HD  20.00
  • Inter – Verona CANAL9  20.45
  • Ajax – Waalwijk C More Fotball HD  20.45
  • Levante – Espanyol MAX  22.00

SØNDAG:

  •   Sevilla – Osasuna C More Live 2  12.00
  • Napoli – Torino C More Live HD  12.30
  • Ranheim – Stabæk TV 2 Zebra  13.00
  •   Strømmen – HamKam C More Fotball HD  13.00
  •   Bodø/Glimt – Kongsvinger C SPORTS  13.00
  •   Elverum – Bryne C SPORTS  13.00
  •   Hødd – Follo C SPORTS  13.00
  •   Sandefjord – Kristiansund BK C SPORTS  13.00
  •   Ullensaker/Kisa – Fredrikstad C SPORTS  13.00
  •   Vard Haugesund – Mjøndalen C SPORTS  13.00
  • Sundsvall – Brage C More Play  14.00
  • Sunderland – Newcastle TV 2 Sport Premium  14.30
  • Juventus – Genoa CANAL9  15.00
  •   Udinese – Roma C More Live 2  15.00
  • Mjällby – IFK Göteborg C More Live 3  15.00
  •   Djurgården – Gefle C More Live 4  15.00
  • Lillestrøm – Tromsø C More Fotball HD  15.30
  • Freiburg – Hamburg Eurosport 2  15.30
  • Örebro – GAIS C More Play  16.20
  • Chelsea – Man. City TV 2 Sport Premium  17.00
  •   Tottenham – Hull TV 2 Sport Premium 2  17.00
  •   Swansea – West Ham TV 2 Sport Premium 3  17.00
  • Villarreal – Valencia C SPORTS  17.00
  • Mönchengladbach – Eintracht Frankfurt Eurosport 2  17.30
  • Helsingborg – Kalmar C SPORTS  17.30
  •   Syrianska – Åtvidaberg C More Live 4  17.30
  • Brann – Hønefoss C More Fotball HD  18.00
  •   Odd – Sarpsborg 08 C More Live 2  18.00
  •   Sogndal – Sandnes Ulf C More Live 3  18.00
  •   Strømsgodset – Start TV 2  19.00
  • Real Sociedad – Almería C More Live HD  19.00
  • Brasil: Série A Corinthians – Santos TV 2 Sumo  19.00
  • Lazio – Cagliari CANAL9  20.45
  • Atlético – Betis C More Fotball HD  21.00
  • Saint-Étienne – Paris SG Viasat Fotball HD  21.00

MANDAG:

  •  Górnik Zabrze – Cracovia Eurosport 2  18.00
  • IFK Norrköping – Öster C More Live 3  19.00
  • Jönköping – Landskrona C More Play  19.00
  • Elfsborg – Malmö C More Live 2  19.05
  • Örgryte – Ljungskile C More Play  19.20
  • Bochum – Kaiserslautern Eurosport 2  20.15
  • Brighton – Watford TV 2 Sport Premium  20.45
  • Getafe – Athletic C More Fotball HD  22.00