Her får du nok engang servert alle helgens kamper på tv, sendt på «norske» kanaler, med hvor og når de blir sendt. Dermed kan du planlegge helgen din fra kl 19 på fredag til klokken 24 mandag kveld. God helg!

shocked

FREDAG:

  • Sarpsborg 08 – Brann     TV 2 Zebra  19.00
  • Hoffenheim – Leverkusen     Eurosport 2 20.30
  • Nice – Marseille     Viasat Fotball HD  20.30
  • Roma – Napoli     C More Fotball HD  20.45

LØRDAG:

  • Blackpool – Wigan     TV 2 Sport Premium 2      13.15
  • Newcastle – Liverpool     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Falkenberg – Varberg     C More Play  14.20
  • Tromsø – Viking     C More Fotball HD  15.30
  • Ranheim – Sandefjord     C SPORTS  15.30
  • Bryne – Hødd     C More Live 3  15.30
  • Dortmund – Hannover     Eurosport  15.30
  • Man. United – Southampton     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Everton – Hull     Opptak SP kl. 21.30  16.00
  • Arsenal – Norwich     Opptak SP 2 kl. 20.30  16.00
  • Swansea – Sunderland     Opptak SP 2 kl. 22.30      16.00
  • Chelsea – Cardiff     Opptak SP 3 kl. 20.30      16.00
  • Stoke – West Bromwich     Opptak SP 3 kl. 22.30      16.00
  • Watford – Derby     TV 2 Sport Premium 2      16.00
  • Real Madrid – Málaga     C More Live HD      16.00
  • Gefle – Syrianska     C More Live 2      16.00
  • Ljungskile – Östersund     C More Play  16.00
  • Paris SG – Bastia     Viasat Fotball HD  17.00
  • Start – Rosenborg     C More Fotball HD  18.00
  • Valencia – Real Sociedad     C More Live HD      18.00
  • Cagliari – Catania     CANAL9      18.00
  • West Ham – Man. City     TV 2 Sport Premium  18.30
  • Hertha – Mönchengladbach     Eurosport 2  18.30
  • Osasuna – Barcelona     C More Live HD  20.00
  • Milan – Udinese     CANAL9      20.45
  • Twente – Ajax     C More Fotball HD  20.45
  • Espanyol – Atlético     MAX  22.00

SØNDAG:

  • Granada – Getafe     C More Live HD      12.00
  • Atalanta – Lazio     C More Fotball HD  12.30
  • Sochaux – Monaco     Viasat Fotball HD  14.00
  • Leeds – Birmingham     TV 2 Sport Premium  14.15
  • Follo – Strømmen     C SPORTS 15.00
  • Kristiansund BK – Bodø/Glimt     C SPORTS  15.00
  • Fiorentina – Juventus     CANAL9      15.00
  • Livorno – Sampdoria     C More Live HD      15.00
  • IFK Göteborg – Öster     C More Live 3     15.00
  • Åtvidaberg – Helsingborg     C More Live 4      15.00
  • Hønefoss – Molde     C More Fotball HD  15.30
  • Hamburg – Stuttgart     Eurosport 2  15.30
  • Värnamo – Ängelholm     C More Play  16.00
  • Assyriska – Sundsvall     C More Play  16.30
  • Aston Villa – Tottenham     TV 2 Sport Premium  17.00
  • Almería – Vallecano     C More Live HD      17.00
  • Augsburg – Wolfsburg     Eurosport 2 17.30
  • Malmö – Brommapojkarna     C SPORTS  17.30
  • Elfsborg – Häcken     C More Live 4     17.30
  • Sogndal – Vålerenga     C More Fotball HD  18.00
  • Haugesund – Lillestrøm     C More Live 2      18.00
  • Sandnes Ulf – Odd     C More Live 3      18.00
  • HamKam – Fredrikstad     C SPORTS  18.00
  • Kongsvinger – Vard Haugesund     C SPORTS  18.00
  • Mjøndalen – Ullensaker/Kisa     C SPORTS  18.00
  • Hammarby – Degerfors     C More Play 18.45
  • Aalesund – Strømsgodset     TV 2  19.00
  • Betis – Elche     C More Live HD      19.00
  • Atlético-MG – Flamengo     TV 2 Sumo  20.00
  • Torino – Inter     CANAL9      20.45
  • Valladolid – Sevilla     C More Fotball HD  21.00
  • Lyon – Bordeaux     Viasat Fotball HD  21.00

MANDAG:

  • Stabæk – Elverum     TV 2 Zebra  19.00
  • Kalmar – Djurgården     C More Live 2      19.00
  • AIK – IFK Norrköping     C More Live 4      19.00
  • Brage – Jönköping     C More Play  19.00
  • Landskrona – GAIS     C More Play  19.00
  • Halmstad – Mjällby     C SPORTS  19.05
  • Örgryte – Örebro     C More Play  19.20
  • Celta – Levante     C More Fotball HD  20.00
  • Köln – 1860 München     Eurosport 2      20.15
  • Crystal Palace – Fulham     TV 2 Sport Premium  21.00
  • Athletic – Villarreal     C More Fotball HD  22.00