Helgen er som vanlig fylt opp av direktesendte fotballkamper på tv, som vises på «norske» kanaler, og jeg viser vei i jungelen! Hele 57 kamper sendes i løpet av fredag til mandag, og her får du dem alle, sortert etter nå de begynner! God helg!

shockedFREDAG:

  • Brann – Sogndal     TV 2 Zebra      19.00
  • Helsingborg – Brommapojkarna     C More Live 4      19.05
  • Bayern – Chelsea     Viasat Fotball HD  20.45
  • Almería – Elche     C More Live  23.00
  • Vallecano – Levante     C More Fotball HD  23.00

LØRDAG

  • Leeds – QPR     TV 2 Sport Premium 2      13.15
  • Man. City – Hull     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Lillestrøm – Odd     C More Fotball HD  15.30
  • Ullensaker/Kisa – Sandefjord     C More Live HD      15.30
  • Mönchengladbach – Bremen     Eurosport 2  15.30
  • Cardiff – Everton     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Blackburn – Bolton     TV 2 Sport Premium 2      16.00
  • AIK – Gefle     C More Live 4      16.00
  • Paris SG – Guingamp     Viasat Fotball HD  17.00
  • Rosenborg – Aalesund     C More Fotball HD  18.00
  • Chievo – Napoli     CANAL9      18.00
  • Crystal Palace – Sunderland     TV 2 Sport Premium  18.30
  • Schalke – Leverkusen     Eurosport 2     18.30
  • Celta – Granada     C More Live HD  19.00
  • Juventus – Lazio     CANAL9      20.45
  • Valladolid – Getafe     C More Fotball HD  21.00
  • Osasuna – Villarreal     C More Fotball HD 23.00

SØNDAG:

  • Real Madrid – Athletic     C More Fotball HD  12.00
  • Groningen – Ajax     C More Fotball HD  12.30
  • Liverpool – Man. United     TV 2 Sport Premium  14.30
  • West Bromwich – Swansea     TV 2 Sport Premium 2      14.30
  • IFK Norrköping – Syrianska     C More Live 2      15.00
  • Öster – Malmö     C More Live 3         01.09.13 15.00
  • IFK Göteborg – Åtvidaberg     C More Live 4      15.00
  • Start – Sandnes Ulf     C More Fotball HD  15.30
  • Stuttgart – Hoffenheim     Eurosport 2  15.30
  • Arsenal – Tottenham     TV 2 Sport Premium      17.00
  • Espanyol – Betis     C More Live HD      17.00
  • Eintracht Frankfurt – Dortmund     Eurosport 2      17.30
  • Djurgården – Elfsborg     C SPORTS  17.30
  • Mjällby – Häcken     C SPORTS  17.30
  • Kalmar – Halmstad     C More Live 3      17.30
  • Viking – Strømsgodset     C More Fotball HD  18.00
  • Tromsø – Hønefoss     C More Live 2      18.00
  • Sarpsborg 08 – Haugesund     C More Live 3      18.00
  • Elverum – Bodø/Glimt     C SPORTS  18.00
  • Follo – HamKam     C SPORTS  18.00
  • Hødd – Strømmen     C SPORTS 18.00
  • Kongsvinger – Kristiansund BK     C SPORTS  18.00
  • Mjøndalen – Fredrikstad     C SPORTS  18.00
  • Vard Haugesund – Ranheim     C SPORTS  18.00
  • Roma – Verona     CANAL9      18.00
  • Molde – Vålerenga     TV 2 (HD)  19.00
  • Real Sociedad – Atlético     C More Live HD  19.00
  • AaB – Brøndby     TV3+  19.00
  • Milan – Cagliari     CANAL9      20.45
  • Valencia – Barcelona     MAX  21.00
  • Sevilla – Málaga     C More Fotball HD  21.00
  • Marseille – Monaco     Viasat Fotball HD  21.00
  • Corinthians – Flamengo     TV 2 Sport  21.00

MANDAG:

  • Bryne – Stabæk     TV 2 Zebra  19.00