Hva er det som begynner fredag kl 18 og ikke slutter før mandag kl 24? Jo, helgens direktesendte fotball på «norske» kanaler. Jeg har som vanlig samlet ALLE kampene som sendes slik at du kan planlegge din tvhelg før din bedre halvdel foreslår søndagstur, handletur, filmleie osv..

shocked

FREDAG

  • Aalen – Köln     Eurosport 2     18.30
  • Sogndal – Strømsgodset     TV 2 Zebra         27.09.13 19.00
  • Augsburg – Mönchengladbach     Eurosport 2      20.30
  • Huddersfield – Blackpool     TV 2 Sport Premium  20.45
  • Valladolid – Málaga     C More Fotball HD  21.00

LØRDAG

  • Nottingham – Derby     TV 2 Sport Premium 2  13.15
  • Tottenham – Chelsea     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Hønefoss – Viking     C More Fotball HD  15.30
  • Sandefjord – Strømmen     C More Live 3  15.30
  • Bayern – Wolfsburg     Eurosport  15.30
  • Man. United – West Bromwich     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Southampton – Crystal Palace     Opptak SP kl. 21.30  16.00
  • Aston Villa – Man. City     Opptak SP 2 kl. 20.30  16.00
  • Hull – West Ham     Opptak SP 3 kl. 20.30  16.00
  • Fulham – Cardiff     Opptak SP 3 kl. 22.30  16.00
  • Championship     Millwall – Leeds     TV 2 Sport Premium 2  16.00
  • Primera División     Valencia – Vallecano     C More Live HD  16.00
  • Allsvenskan     Syrianska – Brommapojkarna     C More Live 2  16.00
  • Superligaen     Brøndby – København     TV3+  16.00
  • Ligue 1     Paris SG – Toulouse     Viasat Fotball HD  17.00
  • Tippeligaen     Aalesund – Brann     C More Fotball HD  18.00
  • Primera División     Almería – Barcelona     C More Live HD  18.00
  • Serie A     Genoa – Napoli     CANAL9     18.00
  • Premier League     Swansea – Arsenal     TV 2 Sport Premium  18.30
  • Bundesliga     Eintracht Frankfurt – Hamburg     Eurosport 2  18.30
  • Primera División     Real Sociedad – Sevilla     C More Live HD      20.00
  • Serie A     Milan – Sampdoria     CANAL9      20.45
  • Eredivisie     Ajax – Go Ahead Eagles     C More Fotball HD  20.45
  • Primera División     Real Madrid – Atlético     MAX  22.00

SØNDAG

  • Osasuna – Levante     C More Live HD      12.00
  • Torino – Juventus     C More Fotball HD  12.30
  • Kaiserslautern – 1860 München     Eurosport 2  13.30
  • Rennes – Nantes     Viasat Fotball HD  14.00
  • Stoke – Norwich     TV 2 Sport Premium  14.30
  • Cagliari – Inter     CANAL9      15.00
  • Sassuolo – Lazio     C More Live HD      15.00
  • Kalmar – IFK Göteborg     C More Live 3      15.00
  • Halmstad – Djurgården     C More Live 4      15.00
  • Haugesund – Molde     C More Fotball HD  15.30
  • Bremen – Nürnberg     Eurosport 2  15.30
  • Elverum – HamKam     C SPORTS  16.00
  • Kristiansund BK – Fredrikstad     C SPORTS  16.00
  • Ranheim – Follo     C SPORTS  16.00
  • Sunderland – Liverpool     TV 2 Sport Premium  17.00
  • Celta – Elche     C More Live HD      17.00
  • Braunschweig – Stuttgart     Eurosport 2  17.30
  • Elfsborg – Helsingborg     C More Live 4      17.30
  • Vålerenga – Odd     C More Fotball HD  18.00
  • Tromsø – Start     C More Live 2     18.00
  • Sandnes Ulf – Lillestrøm     C More Live 3      18.00
  • Kongsvinger – Hødd     C SPORTS  18.00
  • Mjøndalen – Stabæk     C SPORTS  18.00
  • Ullensaker/Kisa – Bryne     C SPORTS  18.00
  • Sarpsborg 08 – Rosenborg     TV 2  19.00
  • Espanyol – Getafe     C More Live HD      19.00
  • Roma – Bologna     CANAL9         29.09.13 20.45
  • Betis – Villarreal     C More Fotball HD  21.00
  • Reims – Monaco     Viasat Fotball HD  21.00
  • São Paulo – Grêmio     TV 2 Sport  21.00

MANDAG

  • Górnik Zabrze – Zawisza Bydgoszcz     Eurosport 2  18.00
  • Bodø/Glimt – Vard Haugesund     TV 2 Zebra  19.00
  • Gefle – Häcken     C More Live 3  19.00
  • AIK – Öster     C More Live 4      19.00
  • Åtvidaberg – IFK Norrköping     C More Live 2  19.05
  • Greuther Fürth – Dresden     Eurosport 2  20.15
  • Fiorentina – Parma     C More Fotball HD  20.45
  • Everton – Newcastle     TV 2 Sport Premium  21.00
  • Granada – Athletic     C More Live  22.00