Da er det endelig helg igjen, og her kommer den komplette listen over alle fotballkamper som sendes på «norske kanaler», fra fredag og tilogmed mandag. Her er det mange godbiter å ta fatt i, og du kan selv plukke ut de beste fra listen, som selvfølgelig inneholder både tid og sted, hvor kampene sendes. God fotballhelg!

shockedFREDAG:

  • Viking – Strømsgodset     TV 2 Zebra     19.00
  • Elfsborg – Häcken     C More Live 4     19.00
  • Hamburg – Leverkusen     Eurosport 2     20.30
  • Marseille – Ajaccio     Viasat Fotball     20.30
  • Leicester – Sheffield W.     TV 2 Sport Premium     20.45
  • Almería – Osasuna     C More Fotball     21.00

LØRDAG:

 

  • Wigan – Leeds     TV 2 Sport Premium 2      13.15
  • Man. City – Southampton     TV 2 Sport Premium      13.45
  • Odd – Molde     C More Fotball      15.30
  • Bremen – Schalke     Eurosport      15.30
  • Augsburg – Bayern     Eurosport 2      15.30
  • Newcastle – Man. United     TV 2 Sport Premium      16.00
  • Norwich – West Bromwich     Opptak SP kl. 21.30      16.00
  • Aston Villa – Fulham     Opptak SP 2 kl. 20.30      16.00
  • Cardiff – Crystal Palace     Opptak SP 3 kl. 20.30      16.00
  • Hull – Swansea     Opptak SP 3 kl. 22.30      16.00
  • Bournemouth – QPR     TV 2 Sport Premium 2      16.00
  • Atlético – Villarreal     C More Live      16.00
  • Falkenberg – Brommapojkarna     C More Live 3      16.00
  • Degerfors – Varberg     C More Play      16.00
  • Husqvarna – Landskrona     C More Play      16.00
  • Sundsvall – Jönköping     C More Play      16.00
  • Paris SG – Reims     Viasat Fotball      17.00
  • Aalesund – Rosenborg     C More Fotball      18.00
  • Barcelona – Betis     C More Live      18.00
  • Chievo – Verona     CANAL9      18.00
  • Chelsea – Stoke     TV 2 Sport Premium      18.30
  • Dortmund – Wolfsburg     Eurosport 2      18.30
  • Real Sociedad – Real Madrid     MAX      20.00
  • Inter – Bologna     CANAL9      20.45
  • Vallecano – Celta     C More Fotball      22.00

SØNDAG:

  • Málaga – Granada     C More Live  12.00
  • Lazio – Sampdoria     C More Fotball  12.30
  • Everton – Arsenal     TV 2 Sport Premium  14.30
  • Djurgården – Halmstad     C More Live 4  14.30
  • Fredrikstad – Tromsø     C More Live  15.00
  • Cagliari – Roma     CANAL9  15.00
  • Gefle – AIK     C More Live 2  15.00
  • IFK Norrköping – Helsingborg     C More Live 3  15.00
  • Start – Haugesund     C More Fotball  15.30
  • Braunschweig – Hannover     Eurosport 2  15.30
  • Värnamo – GAIS     C More Play  16.00
  • West Ham – Liverpool     TV 2 Sport Premium  17.00
  • Elche – Getafe     C More Live  17.00
  • Ljungskile – Östersund     C More Play  17.00
  • Syrianska – Sirius     C More Play  17.00
  • Hertha – Hoffenheim     Eurosport 2  17.30
  • Vålerenga – Bodø/Glimt     C More Fotball  18.00
  • Lillestrøm – Sandnes Ulf     C More Live 2  18.00
  • Sogndal – Sarpsborg 08     C More Live 3  18.00
  • Alta – Kristiansund BK     C SPORTS  18.00
  • Bærum – Hønefoss     C SPORTS  18.00
  • Mjøndalen – Bryne     C SPORTS  18.00
  • Ranheim – Nest-Sotra     C SPORTS  18.00
  • Tromsdalen – Strømmen     C SPORTS  18.00
  • Ullensaker/Kisa – Sandefjord     C SPORTS  18.00
  • Ängelholm – Öster     C More Play  18.15
  • Brann – Stabæk     TV 2  19.00
  • Sevilla – Espanyol     C More Live  19.00
  • Parma – Napoli     CANAL9  20.45
  • Valladolid – Valencia     C More Fotball  21.00
  • Monaco – Nantes     Viasat Fotball  21.00

MANDAG:

  • HamKam – Hødd     TV 2 Zebra     19.00
  • Juventus – Livorno     C More Fotball     19.00
  • Kalmar – Åtvidaberg     C More Live 3     19.00
  • IFK Göteborg – Malmö     C More Live 4     19.05
  • Assyriska – Hammarby     C More Play     19.20
  • Tottenham – Sunderland     TV 2 Sport Premium     21.00
  • Genoa – Milan     C More Fotball     21.00
  • Levante – Athletic     C More Live     22.00