Endelig er det helg igjen, og ventetiden er over for alle oss som har ventet på Premier League skal starte. Lørdag braker det løs, mens de andre store ligaene i Europa lar vente på seg en uke til.

Her er den komplette listen over alle kamper som sendes på norske kanaler i løpet av helgen! God helg!

 

FREDAG:

 

  • Varberg – Sirius     C SPORTS  18.30
  • Start – Strømsgodset     TV 2 Zebra  19.00
  • Chelsea U21 – Manchester City U21     TV 2 Sport Premium  20.05

LØRDAG:

  • Leeds – Middlesbrough     TV 2 Sport Premium 2  13.15
  • Man. United – Swansea     TV 2 Sport Premium  13.45
  • Viking – Sogndal     C More Fotball  15.30
  • West Ham – Tottenham     TV 2 Sport Premium  16.00
  • Leicester – Everton     Opptak SP 2 kl. 20.30  16.00
  • Stoke – Aston Villa     Opptak SP 3 kl. 20.30  16.00
  • West Bromwich – Sunderland     Opptak SP 3 kl. 22.30  16.00
  • QPR – Hull     Opptak SP kl. 21.20  16.00
  • Rotherham – Wolverhampton     TV 2 Sport Premium 2  16.00
  • Gefle – Malmö     C More Live 4  16.00
  • Husqvarna – Östersund     C SPORTS  16.00
  • Aalesund – Haugesund     C More Fotball  18.00
  • Arsenal – Crystal Palace     TV 2 Sport Premium  18.30

SØNDAG:

  • Liverpool – Southampton     TV 2 Sport Premium  14.30
  • Ljungskile – GAIS     C SPORTS  14.45
  • Sandefjord – Mjøndalen     C More Live  15.00
  • Örebro – AIK     C More Live 3  15.00
  • Falkenberg – Åtvidaberg     C More Live 4  15.00
  • Stabæk – Odd     C More Fotball  15.30
  • Newcastle – Man. City     TV 2 Sport Premium  17.00
  • IFK Göteborg – Brommapojkarna     C More Live 3  17.30
  • Elfsborg – Kalmar     C More Live 4  17.30
  • Brann – Rosenborg     C More Fotball  18.00
  • Sarpsborg 08 – Molde     C More Live  18.00
  • Bodø/Glimt – Sandnes Ulf     C More Live 2  18.00
  • Alta – Bærum     C SPORTS  18.00
  • Hødd – HamKam     C SPORTS  18.00
  • Hønefoss – Fredrikstad     C SPORTS  18.00
  • Ranheim – Kristiansund BK     C SPORTS  18.00
  • Strømmen – Bryne     C SPORTS  18.00
  • Ullensaker/Kisa – Tromsdalen     C SPORTS  18.00
  • Sundsvall – Öster     C SPORTS  18.20
  • Lillestrøm – Vålerenga     TV 2  19.00

Hva synes du? Vi setter pris på DIN mening!